Środa, 29 marca 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Zgłoś kandydatkę!

Data publikacji: 17 marca 2017 r. 19:04
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:31
Zgłoś kandydatkę!
 

Stowarzyszenie Kobiety dla Szczecina i Regionu poszukuje pań niezwykłych, aktywnych, inicjatorek dobrych zmian. Kandydatury do tytułu Szczecinianka i Eko Szczecinianka Roku 2016 można zgłaszać do 31 marca.

Trwa siódma edycja popularnego plebiscytu Szczecinianka Roku. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Kobiety dla Szczecina i Regionu. Celem zaś wyłonienie zwykłych-niezwykłych kobiet, przyczyniających się do rozwoju stolicy województwa zachodniopomorskiego, sprawiających, że jest piękniejsza, lepsza, ciekawsza.

Odbywający się już od 2010 roku plebiscyt Szczecinianka Roku jest formą uznania dla pań, które działają na rzecz społeczności lokalnej i wzmacniają rozwój miasta. Do tytułu Eko Szczeciniaka mogą zaś być zgłaszane kobiety, które swoją działalnością udowadniają, że ochrona przyrody, zwierząt jest wspólnym interesem. Dwie poprzednie edycje tej kategorii plebiscytu dowiodły, że wśród mieszkanek Szczecin nie brak prowadzących ekologiczne przedsięwzięcia, odnoszących  sukcesy w ochronie środowiska naturalnego i zwierząt.

Na kandydatury aktywnych szczecinianek Stowarzyszenie czeka do 31 marca. Karta zgłoszeniowa jest na stronie: www.kobietydlaszczecina.pl.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina oraz wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego.

(mag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA