niedziela, 20 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Gala w auli - laureat na ekranie

Gala w auli - laureat na ekranie [GALERIA]

Gala w auli - laureat na ekranie
Data publikacji: 2017-03-15 21:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 848 223014

Tomasz Gierwiatowski Liga Superbohaterów ze Szczecina to „Równa Firma 2017". Zwycięzca piątego uczelnianego plebiscytu oprócz statuetki i tytułu otrzymał certyfikat „Organizacja Społecznie Zaangażowana”. Za laury dziękował z…ekranu, bo jest za granicą.

Plebiscyt „Równa firma” to uczelniana inicjatywa młodych naukowców z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentów z koła naukowego Biznes – Innowacje – Networking. Ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, różnej wielkości i rozmaitych branż, dla których ważny jest nie tylko zysk, ale też etyka, troska o otoczenie i ochrona środowiska. Jak tłumaczą organizatorzy, słowo „równa" to z jednej strony określenie czegoś, co uważane jest za fajne. Z drugiej zaś ma się odnosić do równej (prostej) drogi, którą zmierzają firmy społecznie odpowiedzialne.

Do piątego już plebiscytu „Równa Firma” zgłoszono aż 208 kandydatur. Po ich weryfikacji, 40-osobowa kapituła oceniała 67.

Wyniki plebiscytu ogłoszone zostały w środę, podczas uroczystej gali w auli im. Leona Babińskiego WNEiZ US. Dyplomy dostało 25 firm.

- Wyróżnienie w kategorii edukacja i rozwój otrzymała LSJ HR Group - ogłosiła dr Katarzyna Kazojć, inicjatorka plebiscytu. - Za innowacje społeczne wyróżniono Pixel Legend, a za aktywność społeczną Centrum Rozrywki MK Bowling. Natomiast w kategorii równy pracodawca spółkę BKF. Spośród firm mających swoje oddziały w Zachodniopomorskiem wyróżniona została Castorama Szczecin.

O włos od zwycięstwa w tegorocznym plebiscycie było Biuro4U oraz Pracownia Motywacja i Działanie. Laureatem został Tomasz Gierwiatowski Liga Superbohaterów ze Szczecina. Firma ta zajmuje się m.in. tworzeniem i wypożyczaniem kostiumów. Powołana przez jej właściciela Fundacja Liga Superbohaterów jest powszechnie znana ze swej działalności charytatywnej. Zdobywca tytułu „Równa Firma 2017" za nagrodę dziękował - oczywiście w swoim słynnym stroju Spidermana-  z .. ekranu, bo jest teraz w Japonii. W jego imieniu statuetkę, certyfikat „Organizacja Społecznie Zaangażowana”, który przyznał Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych, oraz zaproszenie na Baltic Business Forum odebrał Mateusz Honke.

Marzenna Głuchowska

Fot. D.GORAJSKI

Na zdj.: Laury dla „Równej Firmy 2017" z rąk dr Katarzyny Kazojć odbiera Mateusz Honke oraz wyróżnieni uczestnicy plebiscytu „Równa Firma 2017" i przedstawiciele  kapituły. 

Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie Gala w auli - laureat na ekranie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy