Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Zbliża się Piknik Pasji

Data publikacji: 12 czerwca 2024 r. 07:01
Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2024 r. 09:54
Zbliża się Piknik Pasji
Piknik Pasji znowu odbędzie się w ogrodzie INKU  

Od 10 czerwca trwa XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych. Na jego zakończenie, każdego roku, realizowany jest Piknik Pasji - wydarzenie, na którym organizacje pozarządowe mogą zaprezentować swoją działalność szerszej publiczności. Piknik odbędzie się jak zwykle w ogrodzie INKU, czyli Inkubatora Sektorów Kreatywnych w sobotę, 15 czerwca.

W programie zaplanowano stoiska lokalnych organizacji pozarządowych, koncerty, występy artystyczne oraz food trucki. Dla dzieci dostępna będzie strefa animacji, malowanie twarzy i dmuchany zamek. Najmłodsi nie będą się nudzić!

- To doskonała okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spędzenia czasu w atmosferze pełnej energii i pozytywnych emocji. Niezależenie od tego, czy jesteś miłośnikiem kultury, pasjonatem aktywizmu społecznego czy po prostu chcesz dobrze się bawić w gronie rodziny i przyjaciół, ten wyjątkowy tydzień spełni Twoje oczekiwania - zachęcają organizatorzy.

Start Pikniku Pasji o godzinie 11.00. Impreza potrwa do 18.

Jeszcze w ramach trwającego Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych odbywają się warsztaty i szkolenia. W środę 12 czerwca o godz. 17 odbędzie się szkolenie pt.: „Organizacja dużych wydarzeń i imprez masowych” (miejsce: Sektor 3 Szczecin). Tego samego dnia o godz. 12 w Centrum Seniora w Szczecinie zacznie się wykład połączony z warsztatem: „Jak przygotować i przeprowadzić inicjatywy dla seniorów oraz grup nieformalnych”. O godz. 18 w INKU odbędzie się finisaż wystawy „Wieloświaty”.

W piątek 14 czerwca o godz. 17.30 na Bulwarze Piastowskim, przy KUTER.szczecin.pl odbędzie się koncert „Szantowe Śpiewanki nad Odrą”.

(aj)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

klufin
2024-06-12 08:59:43
warto było napisać gdzie ten inkubator jest.......W.Polskiego 90

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA