czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Audi z workami suszu i ecstasy

Audi z workami suszu i ecstasy

Audi z workami suszu i ecstasy
Data publikacji: 2015-10-16 10:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 1939 28933

 

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali 28- latka, który posiadał przy sobie 760 gramów narkotyków, w tym marihuanę i kokainę oraz 124 tabletki ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności a Sąd  już zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. 

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A6. Wewnątrz znajdował się kierujący i pasażer. Obaj mężczyźni zostali wylegitymowani a następnie policjanci skontrolowali pojazd. W  bagażniku znajdowały się dwie reklamówki a w nich torebki z suszem roślinnym, podczas dalszego przeszukania  również w bagażniku funkcjonariusze ujawnili kolejne worki z suszem roślinnym i trzy worki z tabletkami. 

W trakcie dalszego przeszukania audi, pod siedzeniem pasażera mundurowi znaleźli reklamówkę z sprasowaną paczką suszu a w skrzynce na narzędzia kolejne środki odurzające. 

Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli i  zabezpieczyli 5 telefonów komórkowych oraz pieniądze w polskiej walucie i euro. 

Ujawnione substancje przesłano do badań a obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 

Badanie zabezpieczonych w samochodzie substancji potwierdziło, że jest to ponad 750 gramów marihuany, blisko 9 gramów kokainy i 124 tabletki ecstasy. 

20 – letniego pasażera policjanci przesłuchali w charakterze świadka a następnie zwolnili, natomiast 28 – letni kierowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 

Za to przestępstwo zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii  może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

Na postawie zebranego przez  funkcjonariuszy z  Komisariatu Policji  Szczecin Nad Odrą materiału dowodowego Komendant tej jednostki wystąpił do Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w  postaci tymczasowego aresztowania. 

Prokurator przychylił się do wniosku a Sąd zadecydował , że 28 – latek  najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

(isz)

 

Komentarze

NArkomani
Jak to jest, że jakiś szczeniak jeździ sobie bezkarnie audi a6, z pięcioma telefonami, prawie kilogramem narkotyków, pieniędzmi i jeszcze jakimś chłopcem. Ile do tej pory sprzedał tej śmierci, tego nie wie nikt.
2015-10-16 09:37:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie