Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Audi z workami suszu i ecstasy

Data publikacji: 16 października 2015 r. 10:50
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:30
Audi z workami suszu i ecstasy
 

 

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali 28- latka, który posiadał przy sobie 760 gramów narkotyków, w tym marihuanę i kokainę oraz 124 tabletki ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności a Sąd  już zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. 

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A6. Wewnątrz znajdował się kierujący i pasażer. Obaj mężczyźni zostali wylegitymowani a następnie policjanci skontrolowali pojazd. W  bagażniku znajdowały się dwie reklamówki a w nich torebki z suszem roślinnym, podczas dalszego przeszukania  również w bagażniku funkcjonariusze ujawnili kolejne worki z suszem roślinnym i trzy worki z tabletkami. 

W trakcie dalszego przeszukania audi, pod siedzeniem pasażera mundurowi znaleźli reklamówkę z sprasowaną paczką suszu a w skrzynce na narzędzia kolejne środki odurzające. 

Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli i  zabezpieczyli 5 telefonów komórkowych oraz pieniądze w polskiej walucie i euro. 

Ujawnione substancje przesłano do badań a obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 

Badanie zabezpieczonych w samochodzie substancji potwierdziło, że jest to ponad 750 gramów marihuany, blisko 9 gramów kokainy i 124 tabletki ecstasy. 

20 – letniego pasażera policjanci przesłuchali w charakterze świadka a następnie zwolnili, natomiast 28 – letni kierowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 

Za to przestępstwo zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii  może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

Na postawie zebranego przez  funkcjonariuszy z  Komisariatu Policji  Szczecin Nad Odrą materiału dowodowego Komendant tej jednostki wystąpił do Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w  postaci tymczasowego aresztowania. 

Prokurator przychylił się do wniosku a Sąd zadecydował , że 28 – latek  najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

(isz)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

NArkomani
2015-10-16 09:37:15
Jak to jest, że jakiś szczeniak jeździ sobie bezkarnie audi a6, z pięcioma telefonami, prawie kilogramem narkotyków, pieniędzmi i jeszcze jakimś chłopcem. Ile do tej pory sprzedał tej śmierci, tego nie wie nikt.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA