niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Audi z workami suszu i ecstasy

Audi z workami suszu i ecstasy

Audi z workami suszu i ecstasy
Data publikacji: 2015-10-16 10:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 2073 28933

 

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali 28- latka, który posiadał przy sobie 760 gramów narkotyków, w tym marihuanę i kokainę oraz 124 tabletki ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności a Sąd  już zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. 

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A6. Wewnątrz znajdował się kierujący i pasażer. Obaj mężczyźni zostali wylegitymowani a następnie policjanci skontrolowali pojazd. W  bagażniku znajdowały się dwie reklamówki a w nich torebki z suszem roślinnym, podczas dalszego przeszukania  również w bagażniku funkcjonariusze ujawnili kolejne worki z suszem roślinnym i trzy worki z tabletkami. 

W trakcie dalszego przeszukania audi, pod siedzeniem pasażera mundurowi znaleźli reklamówkę z sprasowaną paczką suszu a w skrzynce na narzędzia kolejne środki odurzające. 

Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli i  zabezpieczyli 5 telefonów komórkowych oraz pieniądze w polskiej walucie i euro. 

Ujawnione substancje przesłano do badań a obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 

Badanie zabezpieczonych w samochodzie substancji potwierdziło, że jest to ponad 750 gramów marihuany, blisko 9 gramów kokainy i 124 tabletki ecstasy. 

20 – letniego pasażera policjanci przesłuchali w charakterze świadka a następnie zwolnili, natomiast 28 – letni kierowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 

Za to przestępstwo zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii  może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

Na postawie zebranego przez  funkcjonariuszy z  Komisariatu Policji  Szczecin Nad Odrą materiału dowodowego Komendant tej jednostki wystąpił do Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w  postaci tymczasowego aresztowania. 

Prokurator przychylił się do wniosku a Sąd zadecydował , że 28 – latek  najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

(isz)

 

Komentarze

NArkomani
Jak to jest, że jakiś szczeniak jeździ sobie bezkarnie audi a6, z pięcioma telefonami, prawie kilogramem narkotyków, pieniędzmi i jeszcze jakimś chłopcem. Ile do tej pory sprzedał tej śmierci, tego nie wie nikt.
2015-10-16 09:37:15

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie