Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji: 2016-04-18 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:51
Zatrzymani z narkotykami
 

Policjanci z kołobrzeskiej komendy zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek extasy. Zatrzymani odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

– Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w toku prowadzonych czynności ustalili w ubiegłym tygodniu, że 38-letni mieszkaniec Kołobrzegu może posiadać narkotyki. Wytypowali miejsce jego aktualnego przebywania i zapukali do drzwi mieszkania. W trakcie dokonanego przeszukania, w rzeczach należących do mężczyzny, ujawnili narkotyki o łącznej wadze ponad 150 gramów. Kryminalni zabezpieczyli je i zatrzymali 38-latka – informuje 
mł. asp. Tomasz Kwaśnik.

Jeszcze tego samego dnia w innej części Kołobrzegu policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że 27-latek był w posiadaniu marihuany i mefedronu o łącznej wadze ponad 72 gramów.

Posiadacze zakazanych ustawą substancji zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi im teraz za to nawet do 8 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Patologia
2016-04-18 14:22:28
Skąd się biorą ludzie, którzy kupują te narkotyki, skoro cały czas czyta się o złapanych sprzedających. Aż tyle narkomanów jest w Polsce?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA