sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymani z narkotykami w regionie

Zatrzymani z narkotykami w regionie

Zatrzymani z narkotykami w regionie
Data publikacji: 2019-04-01 21:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Wywietleń: 1080 383538

Kolejne zatrzymania w sprawach narkotykowych mają na swoim koncie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających dotyczą trzech osób.

Do pierwszego zatrzymania doszło na jednej ze sławieńskich ulic. Policjanci wydziału kryminalnego zauważyli tam dwóch młodych mężczyzn, którzy rozmawiając nerwowo się rozglądali. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, więc postanowili przyjrzeć się ich zachowaniu. W pewnej chwili jeden z mężczyzn drugiemu przekazał jakieś zawiniątko. Policjanci postanowili ich skontrolować.

- Okazało się, że 24–latek schował do kieszeni woreczek z zawartością prawie 8 gramów marihuany, którą chwilę wcześniej sprzedał mu jego 19–letni kolega. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania mieszkania 19–latka mundurowi zabezpieczyli prawie 10 gramów marihuany i ponad 7 gramów ecstasy. Obaj mieszkańcy Sławna usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Dodatkowo 19–latek odpowie za udzielanie narkotyków - informuje mł. asp. Kinga Warczak.

Listę  zatrzymań zamknęli sławieńscy dzielnicowi. W ich ręce wpadł 22-letni mieszkaniec gminy Malechowo. W portfelu schowane miał woreczki z zawartością ponad 12 gramów amfetaminy i prawie 3 gramów marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 2 gramy suszu roślinnego.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Ł.T

Fot. Policja

Komentarze

Nowe
W krajach rozwinietych wkracza legalizacja marichuany a w Polsce to prawie zbrodnia, natomiast alkohol i papierosy bardziej szkodliwe dla zdrowia mamy w Polsce 24 godziny/doba LEGALNIE.
2019-04-02 13:25:27
Marek
A poza tym, czy złapanie 19-latka z trawką to szczyt marzeń policyjnych działań ? Po co o tym pisać. Wykazali się funkcjonariusze na maksa. Medal się chyba należy.
2019-04-02 12:17:02
Wocia
Czy Kurier mógłby przestać pisać o kronice kryminalnej a zacząć o sprawach ważniejszych dla regionu??? Wałkujecie ten policyjny biuletyn non stop, na 10 informacji co najmniej połowa o bandytach. Żyjemy w aż tak bandyckim kraju???
2019-04-02 08:07:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
33
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie