Piątek, 23 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zatrzymani z narkotykami w regionie

Data publikacji: 01 kwietnia 2019 r. 21:47
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:36
Zatrzymani z narkotykami w regionie
 

Kolejne zatrzymania w sprawach narkotykowych mają na swoim koncie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających dotyczą trzech osób.

Do pierwszego zatrzymania doszło na jednej ze sławieńskich ulic. Policjanci wydziału kryminalnego zauważyli tam dwóch młodych mężczyzn, którzy rozmawiając nerwowo się rozglądali. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, więc postanowili przyjrzeć się ich zachowaniu. W pewnej chwili jeden z mężczyzn drugiemu przekazał jakieś zawiniątko. Policjanci postanowili ich skontrolować.

- Okazało się, że 24–latek schował do kieszeni woreczek z zawartością prawie 8 gramów marihuany, którą chwilę wcześniej sprzedał mu jego 19–letni kolega. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania mieszkania 19–latka mundurowi zabezpieczyli prawie 10 gramów marihuany i ponad 7 gramów ecstasy. Obaj mieszkańcy Sławna usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Dodatkowo 19–latek odpowie za udzielanie narkotyków - informuje mł. asp. Kinga Warczak.

Listę  zatrzymań zamknęli sławieńscy dzielnicowi. W ich ręce wpadł 22-letni mieszkaniec gminy Malechowo. W portfelu schowane miał woreczki z zawartością ponad 12 gramów amfetaminy i prawie 3 gramów marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 2 gramy suszu roślinnego.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Ł.T

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Nowe
2019-04-02 13:25:27
W krajach rozwinietych wkracza legalizacja marichuany a w Polsce to prawie zbrodnia, natomiast alkohol i papierosy bardziej szkodliwe dla zdrowia mamy w Polsce 24 godziny/doba LEGALNIE.
Marek
2019-04-02 12:17:02
A poza tym, czy złapanie 19-latka z trawką to szczyt marzeń policyjnych działań ? Po co o tym pisać. Wykazali się funkcjonariusze na maksa. Medal się chyba należy.
Wocia
2019-04-02 08:07:01
Czy Kurier mógłby przestać pisać o kronice kryminalnej a zacząć o sprawach ważniejszych dla regionu??? Wałkujecie ten policyjny biuletyn non stop, na 10 informacji co najmniej połowa o bandytach. Żyjemy w aż tak bandyckim kraju???

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA