wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymali i rozliczyli włamywacza

Zatrzymali i rozliczyli włamywacza

Zatrzymali i rozliczyli włamywacza
Data publikacji: 2017-06-18 15:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:21
Wywietleń: 896 270338

Szczecińscy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do piwnic. Jego łupem były głównie elektronarzędzia i wartościowe przedmioty, które mógł sprzedać.  Osiemnastoletak usłyszał zarzuty, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci z Komisariatu Szczecin Nad Ordą wspólnie z kolegami z wydziału kryminalnego z KMP w Szczecinie w święto Bożego Ciała zatrzymali nastoletniego sprawcę włamań. Został on zatrzymany po tym, jak dostał się  do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym. 

Policjanci wcześniej typowali nastolatka do innych włamań, które miały miejsce na terenie podległym KP Szczecin Nad Odrą. Po zatrzymaniu 18-latek przyznał się do kilku włamań, które popełnił od początku maja br. Części z nich nie została zgłoszona, więc policjanci będą docierać teraz do osób pokrzywdzonych.

Łupem sprawcy padały głównie elektronarzędzia, sprzęty użytku domowego i akcesoria samochodowe. Policjanci odzyskali sprzęt skradziony z jednej z piwnic, do której sprawca włamał się  w dniu zatrzymania. 

Włamywacz usłyszał zarzuty, po uzupełnieniu materiału dowodowego podejrzany usłyszy kolejne. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. (arch.)

Komentarze

delikatny ?
Nastolatek został zatrzymany po tym jak dostał się do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym.Czy odbyło się to w sposób bardzo ,bardzo delikatny bo znowu wszyscy odmieńcy tego kraju rzucą się na metody policyjne .Może czas brać przykład z filmu pt . Ewa chce spać gdzie ówczesny milicjant grając melodię motywuje dwóch włamywaczy aby sami założyli sobie kajdanki i co można ,można ?
2017-06-18 20:28:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy