Piątek 20 maja 2022r. 
REKLAMA

Po służbie złapał złodzieja

Data publikacji: 2017-05-17 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:41
Po służbie złapał złodzieja
 

Policjantem jest się nie tylko w godzinach pracy. Tym razem udowodnił to dzielnicowy z Kalisza Pomorskiego, który w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja. Mężczyzna włamał się do jednego z hoteli w mieście. Daleko jednak nie uciekł z łupem.

Kaliscy policjanci odebrali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z hoteli na terenie miasta. Sprawca ukradł telewizor i dwa telefony komórkowe. Informacja o tym zdarzeniu dotarła także do dzielnicowego z komisariatu w Kaliszu Pom. Mimo że funkcjonariusz miał już wolne, zaangażował się w ustalenie sprawcy włamania. Kradzieży dokonano w dzielnicy dobrze znanej policjantowi. Dobre rozeznanie terenu i wiedza na temat mieszkańców pomogły mu w wytypowaniu podejrzanego – 20-letniego mężczyzny, który już wcześniej miał konflikt z prawem.

Jeszcze tego samego dnia dzielnicowy poszedł pod ustalony adres. W mieszkaniu zastał 20-latka. Młody mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, wskazał także miejsce, gdzie ukrył skradzione przedmioty. 
 
– Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Maciej Zieliński z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

(żan)

Na zdjęciu: Skradziony z hotelu sprzęt wróci do właściciela.

Fot. Archiwum policji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Życie
2017-05-17 13:10:14
Dla bohaterów nagroda, dla winnych stryczek.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA