Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zarzut zabójstwa za śmiertelne ugodzenie nożem na plaży

Data publikacji: 06 sierpnia 2019 r. 17:39
Ostatnia aktualizacja: 07 sierpnia 2019 r. 17:27
Zarzut zabójstwa za śmiertelne ugodzenie nożem na plaży
Miejsce zabójstwa Fot. Mirosław Kwiatkowski  

Mężczyzna, który na plaży w Dziwnowie ugodził nożem 18-latka, usłyszał we wtorek zarzut zabójstwa – poinformowała szczecińska prokuratura okręgowa. Osiemnastoletni pokrzywdzony zmarł.

Do zabójstwa doszło w niedzielę w nocy na plaży w Dziwnowie obok namiotu, w którym mieści się bar.

- Prokurator przesłuchał podejrzanego i przedstawił mu zarzut zabójstwa. Podejrzany złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Przedstawiona przez niego wersja jest obecnie badana przez prokuratora - powiedziała Agnieszka Lorenc z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Ustalono, że mężczyzna zadał pokrzywdzonemu co najmniej 11 ran kłutych, w tym pięć w okolice klatki piersiowej.

Z informacji śledczych wynika, że podejrzany w trakcie czynu był trzeźwy. Pobrano od niego także krew do zbadania ewentualnej obecności narkotyków w jego organizmie. Prokuratora zleciła też sekcję zwłok ofiary.

Prokurator wystąpił o zastosowanie wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu. Nie udziela bliższych informacji na temat okoliczności zbrodni.

(pap)

Na zdjęciu: Miejsce zabójstwa

Fot. Mirosław Kwiatkowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jednego mniej
2019-08-07 17:22:23
jakim trzeba być cepem by nosić przy sobie nóż ?? to nie dziki zachód, jednego bandyty mniej. Ktoś kto łazi z nożem raczej nie ma dobrych intencji i nie jest gotowy do zycia w społeczeństwie więc ciul z nim
krzychu
2019-08-06 23:23:14
a wiadomo coś dlaczego go zabił, prokuratura jak zwykle najciekawsze zostawia dla siebie
Jakub Mielczarek
2019-08-06 22:51:06
z oby dwoma chłopakami 10minut przed zabójstwem siedziałem na ławce... Gdybym wiedział do czego dojdzie , to nie wróciłbym do campingu i zabrałbym mu ten nóż.. Adrian został zabity swoim własnym nożem..

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA