środa, 21 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zapisz się na Szczeciński Bieg Nocny!

Zapisz się na Szczeciński Bieg Nocny!

Zapisz się na Szczeciński Bieg Nocny!
Data publikacji: 2020-09-17 19:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-18 20:49
Wywietleń: 568 475393

Nie masz jeszcze planów na poniedziałkowy, wtorkowy lub środowy wieczór? Dołącz do pierwszego Szczecińskiego Biegu Nocnego i zobacz jak można aktywnie spędzić wieczór na bulwarach.

Do startu pozostało już tylko kilka dni. W poniedziałek (21 września) o godz. 22 z nabrzeża Starówka wystartują pierwsi uczestnicy Szczecińskiego Biegu Nocnego. Wydarzenie potrwa przez trzy wieczory, do 23 września. W każdym dniu wystartuje maksymalnie 250 biegaczy.

Zawodnicy będą mieli do pokonania 5 km. Na trasie będą na nich czekać różne atrakcje, m.in. muzyczny doping oraz świetlne dekoracje. - Oczywiście nie zabraknie także pamiątkowej ścianki finiszera, na której będzie można zrobić sobie zdjęcie - zachęca Celina Wołosz, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

Lista startowa jest cały czas otwarta. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, mogą zapisać się za pośrednictwem strony https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny. Cena pakietu to 40 zł.

- W pakiecie nie ma koszulki, lecz zainteresowane osoby będą mogły je kupić na terenie miasteczka biegowego - dodaje Celina Wołosz.

Odbiór pakietów startowych będzie prowadzony w piątek (18 września) w godz. 11-20 przed Centrum Informacji Turystycznej na pl. Żołnierza Polskiego 20.

(kn)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie