poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przebiec bulwarami nocą. Zapisz się na bieg

Przebiec bulwarami nocą. Zapisz się na bieg

Przebiec bulwarami nocą. Zapisz się na bieg
Data publikacji: 2020-09-15 18:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-16 08:15
Wywietleń: 702 474390

- Tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego nocnego biegu po Szczecinie. Lista startowa jest cały czas otwarta, więc kto ma jeszcze ochotę, może do nas dołączyć - zachęca Celina Wołosz, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia. W Szczecińskim Biegu Nocnym może wystartować łącznie 750 biegaczy.

- Biorąc pod uwagę panujące obostrzenia oraz w trosce o bezpieczeństwo startujących, jednorazowo na linii startu może stanąć 250 zawodników, dlatego też bieg będzie trwał przez trzy wieczory - wyjaśnia Celina Wołosz. - Pierwsza tura zawodników pobiegnie szczecińskimi bulwarami 21 września o godz. 22. Kolejne w dwa następne wieczory o tej samej porze.

Trasa biegu została wytyczona szczecińskimi bulwarami. Biegacze ruszają w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia, łącznie - 5 km. Uczestnicy mogą liczyć na niespodzianki na trasie.

Pakiety startowe nadal są dostępne. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem strony https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny. Można zapisać się na dowolny dzień. Cena pakietu to 40 zł. W zestawie nie ma koszulki, ale zainteresowane osoby będą mogły je kupić na terenie miasteczka biegowego.

Odbiór pakietów startowych będzie prowadzony 18 września w godz. 11-20 przed Centrum Informacji Turystycznej na pl. Żołnierza Polskiego 20.

Więcej szczegółów znajduje się na wydarzeniu na Facebook’u  pn. "1. Szczeciński Bieg Nocny".

(kn)

Na zdjęciu: Trasa biegu została wytyczona szczecińskimi bulwarami.

Fot. ŻSTW

Komentarze

sciss
Dlaczego nocą?
2020-09-16 07:44:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pierwszy bieg nocą
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie