czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zamykają całą Libelta. Roboty na Mickiewicza

Zamykają całą Libelta. Roboty na Mickiewicza

Zamykają całą Libelta. Roboty na Mickiewicza
Data publikacji: 2019-07-24 06:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-24 17:04
Wywietleń: 1024 404578

Od środy zamknięta dla samochodów zostaje cała ul. Libelta w Szczecinie, na której trwa w tej chwili wymiana nawierzchni. W związku z prowadzonymi pracami wodno-kanalizacyjnymi utrudnień w przejeździe trzeba się też spodziewać na ul. Mickiewicza w rejonie ryneczku Pogodno. 

W środę (24 lipca) rozpoczyna się kolejny etap prac na ulicy Libelta. Firma Elbud będzie układać masę asfaltową na zamkniętym już wcześniej odcinku ulicy. Równocześnie zamknięty zostanie kolejny odcinek ulicy Libelta - od posesji nr 77 do ulicy Budzisza Wosia. W efekcie cała ulica zostanie wyłączona z ruchu samochodowego. Zapewnione ma jednak zostać dojście do posesji.

Do tej pory zrobiono m.in. podłączenia do istniejącej sieć wodociągowej oraz ogólnospławnej w ulicy Paderewskiego. - Wykonano prace branży sanitarnej i kanalizacyjnej od ulicy Paderewskiego do posesji nr 77, w kierunku ulicy Budzysza Wosia - informuje Marta Kwiecień-Zwierzyńska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Od środy (24 lipca) do piątku (26 lipca) na ulicy Mickiewicza, w rejonie ryneczku Pogodno prowadzone będą prace przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Podczas nich wystąpią utrudnienia w przejeździe. Ruch pojazdów będzie się odbywał jednym pasem zarówno w kierunku centrum miasta jak i Krzekowa.

(k)

Fot. Leszek Wójcik

Na zdjęciu: na Libelta wykonano dotychczas prace branży sanitarnej i kanalizacyjnej.

 

Komentarze

Czytelnik
To jest po prostu chore by nie powiedzieć urzędnicza patologia za którą osoby decyzyjne powinny albo z własnej kieszeni pokryć koszty,albo odpracować w ramach prac społecznych.Mowa o ponownym rozryciu fragmentu ulicy Mickiewicza,dokładnie w tym samym miejscu w którym w ubiegłym roku ten odcinek z funduszy budżetu obywatelskiego został przebudowany.Wykonano nowy chodnik,wykonano rozjazdy,położono nową nawierzchnię ulicy,wybudowano z kostki spowalniacz itd.Teraz część z tego projektu jest rozkopywana bo wodociągi sobie po roku od tamtej inwestycji przypomniały,że muszą rury położyć i nowe przyłącza.Jak może być dobrze w tym Kraju kiedy mamy do czynienia z tak daleko posuniętą indolencją urzędników,i beztrosko bez żadnych konsekwencji marnotrawieniem publicznych naszych wspólnych środków.Przykład torowiska na Boh.Warszawy a Krzywoustego-to kolejny przykład na to że niektórzy cierpią na deficyt szarych komórek w naszych spółkach miejskich.Dlaczego Ci ludzie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tak bezmyślne i szkodliwe dla interesu publicznych finansów działania-?
2019-07-24 10:23:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie