środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zamknięty przejazd na ul. Bałtyckiej w Szczecinie. Zmiany w komunikacji

Zamknięty przejazd na ul. Bałtyckiej w Szczecinie. Zmiany w komunikacji

Zamknięty przejazd na ul. Bałtyckiej w Szczecinie. Zmiany w komunikacji
Data publikacji: 2020-08-08 09:26
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-09 15:08
Wywietleń: 1173 468701

Od soboty rano na dwa dni w związku z pracami budowlanymi zamknięty został przejazd kolejowy na ul. Bałtyckiej w Szczecinie. W efekcie przez cały weekend (do godz. 20 w niedzielę) trzeba liczyć się ze zmianami w kursowaniu komunikacji miejskiej w Szczecinie.  

Linia 73 kursuje na podzielonej trasie: Basen Górniczy - Zdroje - Zdunowo Szpital oraz Wielgowo - Dąbie - Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy są realizowane ok. 15 min. później niż w normalnym rozkładzie jazdy.

Linia 93 kursuje na podzielonej trasie: Basen Górniczy - Dąbie - Wielgowo oraz Zdunowo Szpital - Zdroje - Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy są realizowane ok. 3 min. później niż w normalnym rozkładzie jazdy (czas na przejście z przystanku Wielgowo do przystanku Zdunowo Dworzec ok. 5 min.).

W niedzielę kurs linii 73 o godz. 04:52 relacji Zdunowo Szpital - Basen Górniczy, będzie realizowany od przystanku Wielgowo o godz. 04:53.

W nocy z soboty na niedzielę (8/9 sierpnia 2020 r.) zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy linii 534 polegające na skróceniu kursów o godz.: 0:09 i 2:49 relacji Osiedle Bukowe - Wielgowo Borsucza do przystanku Zdunowo Szpital oraz skróceniu kursów o godz.: 0:35 i 3:24 relacji Wielgowo Borsucza - Osiedle Bukowe na odcinku Wielgowo Borsucza - Zdunowo Dworzec. Kursy te będą realizowane od przystanku Zdunowo Dworzec o godz. 0:40 i 3:29.

(k)

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie