sobota, 14 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Z senatora na posła. Grzegorz Napieralski wrócił do Sejmu

Z senatora na posła. Grzegorz Napieralski wrócił do Sejmu

Z senatora na posła. Grzegorz Napieralski wrócił do Sejmu
Data publikacji: 2019-11-13 13:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-14 19:25
Wywietleń: 1058 427382

Wtorek był dla Grzegorza Napieralskiego ostatnim dniem pracy w Senacie. Teraz polityk będzie posłem. Dostał się do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej. 

Napieralski był przez ostatnie lata wiceprzewodniczącym Zespołu Parlamentarnego Pomorza Zachodniego, szefem Zespołu Parlamentarnego Polska – Wietnam i brał udział w pracach komisji senackich ds. gospodarki oraz praw człowieka. Jego miejsce zajmie działaczka Platformy Obywatelskiej z Goleniowa – Magdalena Kochan. 

– Jako poseł po pierwsze planuję otworzyć swoje biura w Gryfinie, Świnoujściu, Dębnie, Łobzie i Stargardzie. Rozmowy nad kolejnymi lokalizacjami trwają. Po drugie moja aktywność z racji wykonywania mandatu posła będzie większa też w Szczecinie i Policach. Tematy, które wraz z moimi współpracownikami, będę się zajmował to sytuacja szpitali powiatowych w regionie, dofinansowanie oświaty oraz rynek pracy. Dalej chcę aktywnie działać na rzecz promocji Pomorza Zachodniego. Będę zapraszał ambasadorów innych krajów do Szczecina, jak do tej pory między innymi z Wietnamu. Dalej będę wspierał budowę drogi S10 od Stargardu przez Suchań do Wałcza i Warszawy – zapowiada poseł elekt Grzegorz Napieralski. 

W ostatnich wyborach do Sejmu Grzegorz Napieralski uzyskał blisko jedenaście tysięcy głosów. 

(ip)

Na zdjęciu: Grzegorz Napieralski w Szczecinie z liderką Inicjatyw Polskiej Barbarą Nowacką     

Fot. Jolanta Pliszka

Komentarze

@Obs
kundzielcu nie szcekaj Q!
2019-11-14 19:03:53
Obs.ryver
AntyNapieralscy Pisdzielcy itp. - nie pyskować!!! Wybrał go ten sam "Suweren" który całą chałastrę PiSdzielców wybrał do kaczego tzw."Sejmu"!!!
2019-11-14 10:35:12
czytam
"chcę aktywnie " .
2019-11-14 09:54:36
xxx
Ty to jednak masz farta ze cie wybrali. Co ty byś robił w normalnym życiu. Pewnie jakaś fuszka w samorządzie. A w sejmie teraz będziesz wspierał budowę s10. Wspieranie najlepiej wychodzi. I tak 5 lat do następnych wyborów.
2019-11-13 23:30:19
Olabogiec
Kiedy zostanie przerwany Krąg "nieusuwalnych" od władzy? Ten człowiek jak tu ktoś pisze rzeczywiście nie przepracował ani jednego dnia tworząc jakiekolwiek dobro. To intrygant i renegat rozbijający swoje ugrupowania, karierowicz, miejmy nadzieję, że "pomoże" zdegenerowanej do cna PO. Obsadzili się i kontrolują praktycznie wszystko i nie ma tu znaczenia przynależność jakiegoś "robola" do PZPR to nie to, to jest inna wewnętrzna formacja dawnej PZPR, to Oni robią "przemiany" PZPR-SDPR-SDpl- SLD- Borówki i wreszcie PO, ba w pewnym okresie czasu byli nawet bardzo "pobożnymi" jak Kuroń, Michnik, Szlajfer, to przecież wielce pobożni z Kościoła Błogosławionego Jerzego(biedny nie wiedział że przygotowują go.. ) Kiedy wreszcie tacy ludzie przestaną urządzać nam Polskę. Ciekawe czy Piechota teraz dałby mu ponosić swoją teczkę.
2019-11-13 20:54:58
Abo
Świetny artykuł, taki przeklejony w dodatku z błędem z maila wysłanego przez pracowników G. Napieralskiego. Niezależne dziennikarstwo pełną gębą, ale żenada...
2019-11-13 18:36:40
krzywin
a u anusii w widuchowej nie????? a gdzie na szaszłyk i disco polo grzesiulek plastus pojedzie bo przeciez nie do normalnych obywateli...
2019-11-13 17:26:58
krotko
TAtus w komitecie wojewodzkim,syn nie przepracowal jednego dnia poza politykierstwem.Z komunisty stal sie liberalem.Chociaz trzeba przyznac ,ze wporownaniu z innymi czerwonymi jest kulturalny i nie obraza przeciwnikow.
2019-11-13 16:44:29
@Gratulacje!!!
Jak byli u władzy, to oddawali Kulczykowi A2, a teraz będąc w opozycji będą budować S10... ha, ha, ha. Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz.
2019-11-13 15:29:16
Marti
zawsze przy korycie.
2019-11-13 15:16:50
Gratulacje!!!
Droga S10 do W-wy to najważniejsza trasa dla Szczecina i Zachodniego Pomorza!
2019-11-13 13:28:29