środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Z Europy Wschodniej do „Kuriera Szczecińskiego”

Z Europy Wschodniej do „Kuriera Szczecińskiego”

Z Europy Wschodniej do „Kuriera Szczecińskiego”
Data publikacji: 2018-05-16 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-18 00:08
Wywietleń: 744 327788

Naszą redakcję odwiedziła w środę grupa studentów m.in. stosunków międzynarodowych i dziennikarstwa z Armenii, Białorusi, Mołdawii, Rosji i kilku miast Ukrainy. Przebywają w Polsce w ramach programu Study Tours to Poland, prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacji Społeczno-Zawodowej ESPRIT. Żywo interesowali się rolą mediów we współczesnej Polsce, relacjami między mediami a polityką, rynkiem mediów, strukturą własnościową „Kuriera Szczecińskiego”, jego specyfiką wśród gazet regionalnych, wydaniami cyfrowymi.

W środę studenci byli również w szczecińskim sądzie, a we wtorek na wyspie Uznam – w Świnoujściu i kurortach niemieckich.

(b.t)

Fot. Marek KLASA 

Komentarze

@€%#
Zapewne... - masz potężny kompleks PO, chorujesz na lewactwo , a twoje chłopskie pochodzenie nakazywałoby bronić ludu pracującego miast i wsi. Jednak ty udajesz Pana. To się nie może udafć, bo słoma w butach zostaje na całe życie i śmierdzi.
2018-05-18 00:05:32
Zapewne..."tylko" Lewacka mlodziez
Taka Wizyta dla Nich... to juz jak "Wypad na maly zachod" ! I ciekawym jest rowniez, jak PO-dsumowali Kurier po tej Wizycie... oraz Kto "Jak i Co im o-PO-wiadal"... oprowadzajac ich po Redakcji ??
2018-05-17 11:17:10
Miś
Ach to lobbowanie Ukraińców pod każdym pretekstem.
2018-05-16 17:33:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”