Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Wystartował wodny tramwaj [FILM]

Data publikacji: 15 lipca 2017 r. 19:18
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:45
Wystartował wodny tramwaj
 

W Szczecinie wystartował wodny tramwaj - łączy Bulwar Piastowski z Nabrzeżem Starówka. Ułatwi podróżowanie na Łasztownię, do mariny i do miejskiej strefy letniej. Do tramwaju może wejść do 12 osób. Katamaran ma kursować codziennie od g. 10 do 19.30. Ze względów bezpieczeństwa kursy nie będą odbywały się przy silnym wietrze. Przeszkodami mogą być także ulewne deszcze czy burze. Z kolei przy dużym zainteresowaniu w słoneczne dni rozkład ma być traktowany elastycznie.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Film: Katarzyna Lipska-Sokołowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Skajper
2017-07-16 09:49:34
@obserwator kupujac bilet przyjmujesz automatycznie zasady regulaminu i pobytu na łodzi ktore pewnie tam sa i w ktorych jest pewnie o tym informacja ,jak po pijaku wypadniesz z tramwaju szynowego lub autobusu to tez twoj problem,kierowca/motorniczy/kontroler biletow nie sa od sprawdzania stanu trzezwosci pasazerow.Podejzewam ze osoby bedacej w znacznym stopniu upojenia na lodke moga nie wpuscic, zreszta w poblizu zawsze jest wodny patrol policji czy strazy miejskiej ktory zajmie sie delikwentem .
obserwator
2017-07-16 07:14:53
Jakie sa systemy zabezpieczenia podróznych na czas transportu wodnego? Czy osoby po spozyciu alkoholu mogą korzystać z przejażdzki? A jak ktos wpadnie do wody po pijaku?
Ola
2017-07-15 22:09:22
W zeszłym roku też kursował na tej trasie katamaran, ale innej firmy. To bardzo dobry pomysł. Przydałoby się nawet więcej takich stateczków.
Skajper
2017-07-15 19:28:03
info dla maruderow- Też bym wolał żeby tramwajem operował ZDiTM w ramach normalnej taryfy, ale oni nigdy nawet nie pomyślą o takiej inicjatywie. Tramwaj to Żegluga Szczecińska nie dlatego, że tak zdecydował ktoś w urzędzie tylko dlatego, że komu w ŻS na nim naprawdę zależało i wyszarpał na niego pieniądze w firmowym budżecie. Lepsze takie coś niż nic. Niech popływa i zobaczy się jaka będzie frekwencja. W tym roku tak trochę na spontana, a może w przyszłym roku uda się zorganizować coś lepszego i większego. Potrzebne są 2 stacje roweru na końcu i w środku bulwarów. To najprostsze, najtańsze, najskuteczniejsze. bilet jest wazny w obie strony

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA