Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Wysadzili bankomat. Monitoring pomoże?

Data publikacji: 16 sierpnia 2016 r. 11:19
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:12
Wysadzili bankomat. Monitoring pomoże?
 

Nie udało się dotąd ustalić sprawców wysadzenia w powietrze bankomatu w Ustroniu Morskim. Policja ma nadzieję, że pomoże analiza obrazu z monitoringu pobliskiego sklepu. 

Przypomnijmy, że z piątku na sobotę (12–13 sierpnia), tuż po g. 3 w nocy wysadzono w powietrze bankomat posadowiony obok Polo Marketu w  Ustroniu Morskim. W sklepie, w którym w tym czasie przebywali sezonowi pracownicy, posypały się szyby. Na miejsce wezwano policję.  Wiadomo, że z urządzenia zginęły pieniądze. Mundurowi nie zdradzają, jaka kwota padła łupem bandytów. 

- Zawsze w takich sytuacjach to poszkodowany decyduje o tym, czy ujawnić ile pieniędzy zginęło. Jako policja nie jesteśmy do tego upoważnieni – mówi Tomasz Kwaśnik z Komedy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zapis z systemu monitoringu marketu. Wkrótce zostanie przeprowadzona jego szczegółowa analiza.

- Bankomat był w dość zaciemnionym miejscu, dlatego nie udało nam się od razu ustalić, jakim samochodem przyjechali przestępcy i ilu ich było – zdradzają kołobrzescy policjanci.

(pw)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA