piątek, 05 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek w Kołobrzegu. Zginął motocyklista

Wypadek w Kołobrzegu. Zginął motocyklista

Wypadek w Kołobrzegu. Zginął motocyklista
Data publikacji: 2019-04-20 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 2523 386969

Na rondzie przy ul. Żurawiej w Kołobrzegu doszło w sobotni (20 kwietnia) wieczór do śmiertelnego wypadku. Zginął w nim czterdziestoletni motocyklista.

Mężczyzna jechał ulicą Żurawią. Prawdopodobnie na rondo Jantarowe wjechał ze zbyt dużą prędkością. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Pomimo reanimacji zmarł.

(g)

Fot. Adrian Bednarski

Komentarze

Grzegorz
Dobrze że panowie w samochodach są odpowiedzialni i nie popełniają błędów i jeżdżą tylko zgodnie z przepisami szacun za inteligentne komentarze popatrzcie też na siebie zanim napiszcie debilny komentarz !!Szerokości!!!!!
2019-05-03 12:14:42
Grzegorz
Dobrze że kierowcy samochód jeżdżą jak należy 🤔ja jeżdżę i samochodem i motocyklem (sportowym )I wiem że wszędzie wypadki się niestety zdażają i wszędzie jest tragedia jak ktoś zginie ale najgorsza tragedia jest jak kąpletny idiota pisze nieodpowiedzialny komentarz! Psychiatra się kłania🤔
2019-05-03 11:53:24
Szczepan.
szkoda , znałem Go od lat zawsze postrzegałem go jako rozsądnego chłopa , miał duże doświadczenie jako motorak , coś poszło nie tak , pech . dobry i wartościowy człowiek tak to Go widziałem .... jestem w szoku. kondolencje dla bliskich ...
2019-04-29 17:35:46
varadero
Komentujący od dołu haterzy to banda podłych zawistników o umyśle ameby. Zginął mój kolega, człowiek o którym ciężko mówić inaczej niż tylko dobrze. Czy zawinił nie wiem, wiem że zginął robiąc to co kochał, wracając do rodziny. Złe rzeczy przytrafiają się też dobrym ludziom, niestety.
2019-04-21 23:43:12
:/
chamstwo wypowiadać się o kimś, kogo się nie zna.. Głupota ludzka nie ma granic
2019-04-21 18:22:10
Jaco
Jak byście znali Jego to takich bzdur byście nie pisali - szczyt głupoty
2019-04-21 17:40:34
beee
Możliwe było wprowadzenie ograniczeń w poruszaniu się samochodów ciężarowych (dni świąteczne). Dlaczego nie można wprowadzić okresowych ograniczeń jazdy na motocyklach sportowych po drogach publicznych? Tak w okresie od marca do listopada? Wyczyny tych debili są zbyt uciążliwe
2019-04-21 14:27:12
Dno
40-latek a jak dziecko. Szkoda rodziny
2019-04-21 09:53:50
Dosc "czesto" widac i slychac...
Ze i Motocyklisci spiesza sie bardzo - na tamten Swiat...!!!
2019-04-20 23:50:26
drzewa
wyciąć wszystkie latarnie !!!
2019-04-20 21:50:01
:)
Numero Uno. Czekamy na następnych