Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Wypadek na Chopina (akt. 1)

Data publikacji: 08 października 2016 r. 11:00
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:17
Wypadek na Chopina
 

Dostawczy fiat zderzył się z samochodem osobowym kia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic: Chopina, Wiosny Ludów i Bartniczej. Najwyraźniej pojazdy zderzyły się w trakcie wykonywania przez jedno z aut manewru skrętu z ul. Chopina – wymuszając pierwszeństwo. Oba samochody są mocno rozbite. Na miejsce przyjechała już policja i pogotowie ratunkowe. Choć zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, nikomu nic się niestało – tylko jedna uczestniczka wypadku skarżyła się na bóle. Lekarz natychmiast ją zbadał (na miejscu). Okazało się, że to nic poważnego. Samochody są odholowane na pobocze więc nie ma problemów z przejazdem.

(lw)

Wczesniejsza informacja:

Do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego typu suv doszło w sobotę po godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Chopina i Wiosny Ludów w Szczecinie. Na miejscu wypadku interweniuje policja i karetka pogotowia. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w przejeździe. (k)

Fot. Marcin KUBERA

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Marian
2016-10-09 05:48:00
Kolejny wypadek na tym skrzyzowaniu. Chyba jakies 1.5tyg temu byla powazna kolizja w tym samym miejscu z autem MZK? W planach kiedys mialo by tu byc rondo. Czy ktos musi zginac aby cos zmienic na tym skrzyzowaniu?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA