Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Drogowe kontrole w regionie

Data publikacji: 06 października 2016 r. 11:35
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:17
Drogowe kontrole w regionie
 

W czwartek od rana trwają kontrole kierowców na ul. Zwierzynieckiej w Szczecinie. Prowadzą je wspólnie policja, inspekcja transportu drogowego, izba celna i straż graniczna. Występują utrudnienia w ruchu.

- Nasze działania są nastawione na poprawę bezpieczeństwa - mówi asp.sztab. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Odbywają się w różnych miejscach regionu. Każda ze służb prowadzi je w ramach swoich kompetencji. Potrwają do godzin popołudniowych. (g)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mechanik
2016-10-07 04:34:08
Co to za inspekcja jak nie wylapuja aut ktore nie spelniaja swojej homologacji? Jaki sens mialy te kontrole? Kiedy zapoznamy sie z raportem ile wylapali osob?
waldeksp
2016-10-06 21:55:14
Akcja miała kryptonim Schengen (?!). Stałem w korku 40 min.Część panów z policji, służby celnej i innych dobrze się bawiło, były śmiechy i zadowolone twarze "władzy", która spowodowała , że tysiące ludzi spóźniło się tam gdzie jechali. Nie wiadomo dlaczego nie sprawdzali przy okazji trzeźwości kierowców - tempo omijania blokady pozwalało także na kontrolę świateł, spalin i gaśnic. Ale co to ma za znaczenie dla bezpieczeństwa? Co innego, jeśli udało się "wyłowić" jakiegoś śniadego gościa bez wizy Schengen. Jako prawdziwy Polak proszę o więcej takich blokad, a innych prawdziwych Polaków, którzy czekali na mnie w szpitalu z powodu wspaniale zorganizowanej blokady proszę aby mniej chorowali.
Wacław Zalewski
2016-10-06 14:27:37
Stałem w tym korku prawie 50 minut. Rozumię potrzebę kontroli,ale to chyba lekka przesada,by zablokować główny wyjazd z miasta,mając specjalny parking kilka kilometrów dalej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA