piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wymiana rur utrudnia ruch

Wymiana rur utrudnia ruch [GALERIA]

Wymiana rur utrudnia ruch
Data publikacji: 2015-12-12 18:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 1816 53184

Od wielu tygodni trwają utrudnienia w ruchu w okolicy pętli tramwajowej na szczecińskich Pomorzanach. Powodem jest wymiana magistrali wodociągowej w ul. Budziszyńskiej i Powstańców Wielkopolskich, w pobliżu wiaduktu.

W tym rejonie szczególnie musieli uważać kierowcy, bo z powodu wykopów wyłączone z ruchu były części jezdni. Również pieszym zabrano kawałki chodników. Wielki dół na Budziszyńskiej już zasypano - obecnie odtwarzana jest nawierzchnia ulicy i chodnik. Przywrócono też przejście dla pieszych na Smolańskiej, gdzie do niedawna był wykop.

W sobotę rury układano nad torami kolejowymi. Pomagał w tym ogromny dźwig, który stał na wiadukcie, również czasowo blokując przejazd i przejście.

Plac budowy jest jeszcze z drugiej strony wiaduktu - na al. Powstańców Wlkp. Tu nadal pracują koparki, a piesi mają utrudnione przejście.

Wymiana magistrali to inwestycja Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Wykonawcą prac budowlanych jest "Mazur" Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych z podgoleniowskiej Łozienicy. Zgodnie z umową, zadanie miało być wykonane do końca listopada br.

(isz)

Fot.: Elżbieta KUBOWSKA

Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch Wymiana rur utrudnia ruch

Komentarze

Cycu
Od jakich kilku tygodni??? Od kilku miesięcy wszystko rozkopane. Dopiero od kilku dni widać, że coś robią bo wcześniej rozkopali i wyglądali jakby nie wiedzieli co z tym dalej zrobić hahaha:)
2015-12-13 13:10:00
Gość
"Zgodnie z umową, zadanie miało być wykonane do końca listopada br" Czyżby mróz przeszkodził wykonawcy? ;)
2015-12-13 09:34:43

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie