czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wylosowano zespół

Wylosowano zespół

Wylosowano zespół
Data publikacji: 2016-03-31 20:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:22
Wywietleń: 868 126391

W tym roku mieszkańcy po raz kolejny będą wybierać inwestycje, które zostaną zrealizowane dzięki Szczecińskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Wczoraj odbyło się losowanie członków do zespołu ds. opracowania zasad funkcjonowania i wdrożenia SBO 2017.

Swój udział mieszkańcy mogli zgłaszać od 22 do 28 marca. Łącznie chęć wyraziło około czterdziestu osób, a w pracach udział weźmie sześć. Zadaniem zespołu będzie przygotowanie: procedury zgłaszania, weryfikacji i wyboru przez mieszkańców projektów, kryteriów, jakie powinny one spełniać, harmonogramu Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na ten rok i sposobu prowadzenia kampanii informacyjno-edukacyjnej. W poprzednich latach ze środków SBO przygotowano m.in. wypożyczalnie roweru miejskiego, remont stawu Brodowskiego.

(sz)

Fot. D.GORAJSKI

Komentarze

Obywatel
W pracach udział weźmie 8 osób, a nie 6.
2016-04-01 19:59:15
Sceptyk
Jedna wielka ściema i pozory obywatelskości z tym SBO. Kasa wydzielona ze wspólnego wora i lądująca w inicjatywach i projektach, których realizacja jest w kompetencjach struktur i służb samorządu. Nadmierna ekscytacja tą bitwą o grosze z lokalnego budżetu. Szkoda, że z imienia i nazwiska nie podaliście, kto w tej szóstce z losowania.
2016-03-31 21:38:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”