poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wydłużą lewoskręt

Wydłużą lewoskręt

Wydłużą lewoskręt
Data publikacji: 2017-09-24 22:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:28
Wywietleń: 3313 293002

- Na najbliższy poniedziałek (25 września) planowane jest rozpoczęcie prac na ul. Zwierzynieckiej i Gryfińskiej - informuje Szymon Wasilewski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. - W Kijewie zostanie wydłużony lewoskręt, a w Zdrojach wykonana będzie korekta łuku. 

Prace na ul. Zwierzynieckiej będą miały na celu wydłużenie pasa do lewoskrętu w ul. Niedźwiedzią. Podczas robót obowiązywać ma tymczasowa organizacja ruchu. - Wówczas o kilkadziesiąt metrów zostanie skrócony tenże lewoskręt - tłumaczy rzecznik. - Z utrudnieniami mogą się liczyć także kierowcy jadący w kierunku przeciwnym, na remontowanym odcinku wyłączony z użytku będzie lewy pas. Tu auta będą miały do dyspozycji dwa pasy.

Z kolei na ul. Gryfińskiej (łuk przy skrzyżowaniu ze Struga) prace będą polegać na zwiększeniu promienia skrętu, dzięki czemu autobusy wyjeżdżające z Gryfińskiej w Struga nie będą najeżdżać na lewy pas przy wjeździe na ul. Struga. Zakończenie obu remontów jest planowane na 23 października.

(isz)

Fot. ZDiTM (arch.)

Komentarze

czytelnik
a kiedy w końcu ktoś zdemontuje tymczasowe oznakowanie na wjeździe na WYREMONTOWANY JUŻ Most Cłowy od strony Basenu Górniczego ?
2017-09-25 11:32:13
kierowca autobusu
a kiedy zasrany zditm poprawi oznakowanie poziome na prawym pasie placu rodła w stronę bramy portowej ? od czasu remontu tego chodnika na wyzwolenia , ten owy pas nagle się skurczył a namalowane po staremu pasy są bardzo mylące ...
2017-09-25 10:28:30
wq
Rozumiem, że na Gryfińskiej/Struga za przebudowę zapłaci wykonawca. Od początku było widać, że ten zakręt jest spie.... Albo prezes zditm niech zapłaci z prywatnych pieniędzy jak odebrał bubel, pierdzistołek jeden.
2017-09-25 10:16:33
Ch. Eng.
Kiedy ZDiTM uzna za stosowne zrobić skręt z Derdowskiego w Taczaka z środkowego pasa / tak jak to jest na 26 Kwietnia/Kiedyś jeden mądry powiedział że ten tłok do skretu w lewo to "złudzeni optyczne", nie pamietam który to bezradny to powidział.
2017-09-25 09:03:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy