Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Wybuchowy złodziej już w areszcie

Data publikacji: 21 stycznia 2016 r. 13:47
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:41
Wybuchowy złodziej już w areszcie
 

Najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami dwudziestodwuletni mieszkaniec Szczecina, który napadł na przechodnia i grożąc mu nożem, ukradł telefon komórkowy i portfel. 

Do napadu doszło na osiedlu Świerczewo, przed jedną z klatek schodowych. Na szczęście poszkodowany był w stanie o tym, co się stało, samodzielnie powiadomić policję. Przestępca wpadł po kilkunastu godzinach.

- Mężczyznę zatrzymano w jego mieszkaniu, był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi - informuje asp. Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Co istotne podczas przeszukania, zabezpieczono kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju amunicji, na które podejrzany nie posiadał wymaganego zezwolenia. 

Dwudziestodwulatek jest doskonale znany policjantom, wcześniej trafiał do kartotek za różne przestępstwa. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do dwunastu lat. (kol)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Kara
2016-01-21 16:55:12
Bo to Polska właśnie. Miał przy sobie amunicje, nawet za nabój nie trzeba by było zapłacić. Darmowa utylizacja.
Kara
2016-01-21 14:26:59
Dlaczego takiego menta nie można skutecznie wyeliminować ze społeczeństwa i odciążyć je od obowiązku utrzymywania osoby, która nie rokuje nadziei na zmianę?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA