Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Wrotkarski maraton dla hospicjum

Data publikacji: 2018-04-20 23:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:08
Wrotkarski maraton dla hospicjum
We wrotkarni Rolling Wings przy ul. Twardowskiego odbędzie się maraton dla hospicjum. Fot. Robert STACHNIK  

Lubisz jazdę na wrotkach i masz czas w najbliższa sobotę? Możesz w prosty sposób pomóc Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. We wrotkarni Rolling Wings przy ul. Twardowskiego w Szczecinie odbędzie się "Maraton wrotkarski" ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych hospicjum.

Można jeździć zarówno na wrotkach jak i rolkach, umiejętności nie są tu najważniejsze. Kto nie ma swojego sprzętu, może go wypożyczyć na miejscu według obowiązującego cennika. Opłata za udział w Maratonie stanowi darowiznę uczestników na rzecz hospicjum.

- Nie ma zapisów na imprezę, ale dobrze by było potwierdzić swoją obecność na Facebooku, gdzie zapowiadamy to wydarzenie - mówi Dorota Szymańska z hospicyjnej fundacji. - Mamy nadzieję pokonać wspólnie na wrotkach dystans maratonu. To oczywiście tylko symboliczne hasło, bo chodzi głównie o to, żeby wspomóc fundację i dobrze się wspólnie bawić.

Impreza odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w godz. 11.30-14.30. Jest organizowana po raz pierwszy. Jeśli dopisze pogoda, dla dzieci odbędą się również zabawy podwórkowe.

(gan)

Na zdjęciu: We wrotkarni Rolling Wings przy ul. Twardowskiego odbędzie się maraton dla hospicjum.

Fot. Robert STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA