środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wrotkarski maraton dla hospicjum

Wrotkarski maraton dla hospicjum

Wrotkarski maraton dla hospicjum
Data publikacji: 2018-04-20 23:25
Wywietleń: 721 323228

Lubisz jazdę na wrotkach i masz czas w najbliższa sobotę? Możesz w prosty sposób pomóc Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. We wrotkarni Rolling Wings przy ul. Twardowskiego w Szczecinie odbędzie się "Maraton wrotkarski" ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych hospicjum.

Można jeździć zarówno na wrotkach jak i rolkach, umiejętności nie są tu najważniejsze. Kto nie ma swojego sprzętu, może go wypożyczyć na miejscu według obowiązującego cennika. Opłata za udział w Maratonie stanowi darowiznę uczestników na rzecz hospicjum.

- Nie ma zapisów na imprezę, ale dobrze by było potwierdzić swoją obecność na Facebooku, gdzie zapowiadamy to wydarzenie - mówi Dorota Szymańska z hospicyjnej fundacji. - Mamy nadzieję pokonać wspólnie na wrotkach dystans maratonu. To oczywiście tylko symboliczne hasło, bo chodzi głównie o to, żeby wspomóc fundację i dobrze się wspólnie bawić.

Impreza odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w godz. 11.30-14.30. Jest organizowana po raz pierwszy. Jeśli dopisze pogoda, dla dzieci odbędą się również zabawy podwórkowe.

(gan)

Na zdjęciu: We wrotkarni Rolling Wings przy ul. Twardowskiego odbędzie się maraton dla hospicjum.

Fot. Robert STACHNIK

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”