poniedziałek, 26 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria)

WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria)

WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria)
Data publikacji: 2015-09-19 16:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:35
Wywietleń: 3283 22037

Na szczecińskich bulwarach WOPR w sobotę  podsumował sezon. Podczas imprezy była okazja, by odbyć rejs, także z prezydentem Piotrem Krzystkiem. Najlepszym kąpieliskiem tak w Szczecinie jak i w województwie zachodniopomorskim wybrano Dziewoklicz. Latem w regionie bezpieczeństwa plażowiczów pilnowało ponad 600 ratowników, od czerwca do końca sierpnia utonęło 28 osób.

(kol)

fot. Robert STACHNIK  

Cały artykuł w poniedziałkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria) WOPR świętuje, Dziewoklicz najlepszy (galeria)

Komentarze

woprowiec
@Plakat o sytuacji jakiej Pan/Pani mówi jest to zamknięcie toru wodnego na czas pokazów ratownictwa wodnego mniej więcej 15 minut. ta "firma" jak to Pan/Pani nazwała zawsze jest otwarta na wodę i ludzi z nią związanych jeśli by tak nie było nie robilibyśmy co chwilę akcji profilaktyczych i nie mielibyśmy po co działać. co do zdjęcia nie będę ukrywał, że niektórzy ratownicy pala papierosy ale żeby pomagać ludziom nie trzeba być koniecznie niepalącym. Wina jest tu fotografa i osób które takie zdjęcia wrzucają na strony i fora :)
2015-09-20 22:15:10
Plakat
Fajne, i potrzebne święto, ale jak zwykle jest ale, moi koledzy próbowali uczestniczyć jachtem, niestety, nie wpuszczali pomiędzy mosty łódek turystycznych, ponoć ktoś przepłynął z dużą prędkością i robiąc fale zakłócił pokazy, ha,ha,ha,następna firma, która odwraca się od żeglarzy i motorowodniaków, szkoda. Na marginesie, na jednym ze zdjęć pozuje bohaterski ratownik z papierosem, wątpliwa reklama.
2015-09-20 13:28:58
Adam
Czy ratownicy i ratowniczki z plaży nad jez. Głębokim którzy mieli tego dnia służbe gdy utonęła tam dziewczynka też byli na imprezie i dostali może jakąś nagrodę? Mnie przerażają opisy kilku osób mówiące o młodej dziewczynie będącej wtedy na pomoście która wykazywała się zainteresowaniem słuchaniem muzyki na telefonie komórkowym w słuchawkach w sytuacji gdy dziewczyna ta była tam pracującym ratownikiem. Czy Kurier trzyma rękę na pulsie na tej sprawie i będzie informował czytelników o ustaleniach prokuratury czy po prostu zapomniał o niej, bo po co pisać. "Przecież nic się nie stało"
2015-09-19 19:14:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie