Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Wolontariat w pierwszych krokach

Data publikacji: 11 września 2019 r. 08:23
Ostatnia aktualizacja: 14 lutego 2022 r. 10:39
Wolontariat w pierwszych krokach
 

Na zajęcia "Wolontariat w pierwszych krokach" zaprasza Stowarzyszenie Polites. Spotkanie pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania - kto może być wolontariuszem i gdzie, jakie mamy prawa i obowiązki jako ochotnicy, jakie mogą być nasze motywacje i korzyści wynikające z podjęcia aktywności wolontariackiej.

To propozycja dla wszystkich, którzy myślą o wolontariacie, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Warsztaty pozwolą usystematyzować informacje na ten temat. Spotkanie odbędzie się w środę (11 września) w siedzibie Stowarzyszenia Polites (ul. Dworcowa 19/205) w Szczecinie w godzinach od 17 do 19 . 

Zakres tematyczny będzie obejmował definicję oraz wyróżniki wolontariatu według Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce, indywidualną motywację do podjęcia pracy wolontarystycznej, prawa i obowiązki wolontariusza. Warsztat poprowadzi Katarzyna Michałek. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.polites.org.pl.

(gan)

Fot. Anna Gniazdowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

I po-nownie...
2022-02-14 10:28:47
Cenzorowi cos "Nie po-dpasowalo czy do-pasowalo...?? Gdzie wczesniejszy komentarz: Ostrzegajacy Rodzicow - by ich mlodziez i dzieci "Nie wpakowaly sie"... w ten Lewacki PO-lites...? Nie zostal umieszczony ?
A ten Polites ?
2019-09-11 14:22:14
To nie Ci Lewicowy... co chcieli by po-sciagac do Polski... i Afrykanski Is-lam skladajacy sie z Mohammedow i Abdullahow ?? A wiec od razu STOP i jeszcze raz STOP jak nie chcemy miec i w Polsce - wiecej Tragedii... !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA