Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Wjechał ciężarówką w dom. Był pod wpływem narkotyków

Data publikacji: 2019-11-19 10:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-19 13:19
Wjechał ciężarówką w dom. Był pod wpływem narkotyków
 

33-letni kierowca, który w miejscowości Przydargiń wjechał samochodem ciężarowym z naczepą w dom, był pod wpływem narkotyków i miał przy sobie cztery gramy marihuany – poinformowała we wtorek PAP oficer prasowa koszalińskiej policji Monika Kosiec.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Przydargiń (Zachodniopomorskie). Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą wjechał w położony przy drodze dom, który uszkodził. Nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Kosiec we wtorek poinformowała, że przeprowadzone badania kierowcy na obecność w jego organizmie narkotyków wykazały, iż w chwili wypadku 33-latek był pod ich wpływem. Znaleziono u niego również 4 g marihuany.

Kierowca został zatrzymany. Nadzór nad postępowaniem ma Prokuratura Rejonowa w Szczecinku i to ona będzie stawiać podejrzewanemu zarzut.

Jak poinformowała Kosiec, decyzją nadzoru budowlanego trzy rodziny - łącznie osiem osób - których dom został uszkodzony, nie mogą obecnie do niego wrócić. Jeszcze w poniedziałek burmistrz Bobolic miała zaproponować rodzinom tymczasowe lokum, ale te skorzystały z pomocy swoich bliskich.

(PAP)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

!
2019-11-19 13:11:09
Najpierw niech odda pieniądze za nowy dom, a potem może pójść siedzieć.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ