środa, 21 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wirus sparaliżował stargardzki sąd

Wirus sparaliżował stargardzki sąd

Wirus sparaliżował stargardzki sąd
Data publikacji: 2020-09-22 15:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-23 08:01
Wywietleń: 806 476216

Do końca tygodnia w stargardzkim sądzie odwołane są wszystkie rozprawy. Powodem jest zakażenie koronawirusem jednego z pracowników.

Koronawirus zaatakował w stargardzkim sądzie. Chory jest jeden z jego pracowników.

- Osoby z bliskiego kontaktu, w tym wspólnie zamieszkujące z osobą zakażoną objęto kwarantanną - poinformowała Anna Pożdał z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stargardzie.

W związku z sytuacją, prezes sądu w Stargardzie wydał zarządzenie, zgodnie z którym odwołane są wszystkie rozprawy i posiedzenia.

- Zarządzam odwołanie wszystkich rozpraw i posiedzeń sądu oraz innych czynności prowadzonych z udziałem stron, zarówno w budynku sądu przy ulicy Bogusława IV 25 w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich oraz IV Wydziale Pracy, jak i poza budynkiem zaplanowanych do 25 września - informuje Jakub Matkowski, prezes Sądu Rejonowego w Stargardzie. - W tym okresie wstrzymuję obsługę interesantów, która realizowana jest w Biurze Obsługi Interesanta w budynku sądu przy ulicy Wojska Polskiego 17-19.

Tekst i fot. (w)

Komentarze

@urojenia paranoidalne
Zapraszam na oddział zakaźny na Arkońską, może nauczysz się co to jest reżim sanitarny.
2020-09-23 08:00:05
urojenia paranoidalne
To kolejna z patologi Covidowymówki choroby,która usprawiedliwia lenistwo,bezmyślność i egoizm.Walka z zarazą stała się klasyczną "przykrywką" powszechnie już stosowaną w każdym możliwym miejscu;od szkoły,przedszkola przychodni szpitala a jak wiadać na powyższym- instytucjach Państwa kończywszy.Tak więc zrodził nam się nowy świecki rytuał -reżim sanitarny pozwala w majestacie prawa przed każdym zamknąć drzwi i traktowania nas "per noga" Zaraza stała się alibi -wytrychem do uzasadniania lenistwa i urzędniczej bezmyślności,nawet tych najbardziej absurdalnych.Zaraza jest wygodna bo nie można podważyć jej istnienia,mimo że coraz mniej ludzi w nią wierzy.
2020-09-22 16:02:24

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie