Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Wiosenny festiwal kobiet

Data publikacji: 23 marca 2019 r. 21:51
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:35
Wiosenny festiwal kobiet
 

W niedzielę, 24 marca, Grand Park Hotel w parku Kasprowicza będzie gościć Festiwal "Świat Kobiet". Wydarzenie, zaplanowane w godzinach 13-20, ma być pełne interesujących gości, ciekawych prelekcji, trendów w stylizacji oraz nagród do zdobycia.

- Świat Kobiet to wydarzenie pełne kobiecych inspiracji - zaznacza Dominika Żarkowska, jedna z organizatorek festiwalu. - Termin spotkania został nieprzypadkowo wyznaczony na początek wiosny. Chcemy podzielić się z kobietami nową siłą i energią, pasją i mądrością naszych gości, a przede wszystkim radośnie i wiosennie spędzić czas (bez skojarzeń politycznych).

Wśród zaproszonych gości znajdą się: Elżbieta Linartowicz - Mecenas Osób Niepełnosprawnych, pedagog i trener rozwoju kariery i umiejętności personalnych; Klaudia Podkalicka - opisywana jako "piękność za kierownicą i szczecinianka o wielkiej mocy", kierowca rajdowy, jedyna kobieta w Pucharze Świata w rajdach cross-country oraz specjalistka w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; Sylwia Majdan - projektantka mody i ambasadorka Szczecina, oraz Katarzyna Klim - założycielka Fryzjerskiego Atelier, z wieloletnim stażem w renomowanych akademiach fryzjerskich.

Organizatorzy zapraszają również na występy muzyczne, które będą zamykać festiwal. Dla przybyłych zaśpiewa Olga Adamska - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, od 20 lat związana z Teatrem Polskim w Szczecinie, odtwórczyni ponad 50 ról, od ponad 10 lat wykładowczyni ZUT. Zagra też Kwartet Kontrast - zespół smyczkowy, czerpiący inspirację z francuskiej, amerykańskiej i skandynawskiej muzyki folkowej.

W trakcie wydarzenia będzie można wysłuchać prelekcji Elżbiety Linatrowicz "Moją siłą jest moja słabość", czy też udać się na spotkanie z Klaudią Podkalicką ph. "Kobieta w męskim świecie motosportu". Festiwal odbędzie się w Grand Park Hotel przy ul. Słowackiego 18. Wstęp wolny.

(isz)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kama
2019-03-24 10:59:05
no proszzę, dwie kobiece imprezy jednego dnia - oferta niedzielna coraz ciekawsza

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA