poniedziałek, 17 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wiosenny festiwal kobiet

Wiosenny festiwal kobiet

Wiosenny festiwal kobiet
Data publikacji: 2019-03-23 21:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 818 381802

W niedzielę, 24 marca, Grand Park Hotel w parku Kasprowicza będzie gościć Festiwal "Świat Kobiet". Wydarzenie, zaplanowane w godzinach 13-20, ma być pełne interesujących gości, ciekawych prelekcji, trendów w stylizacji oraz nagród do zdobycia.

- Świat Kobiet to wydarzenie pełne kobiecych inspiracji - zaznacza Dominika Żarkowska, jedna z organizatorek festiwalu. - Termin spotkania został nieprzypadkowo wyznaczony na początek wiosny. Chcemy podzielić się z kobietami nową siłą i energią, pasją i mądrością naszych gości, a przede wszystkim radośnie i wiosennie spędzić czas (bez skojarzeń politycznych).

Wśród zaproszonych gości znajdą się: Elżbieta Linartowicz - Mecenas Osób Niepełnosprawnych, pedagog i trener rozwoju kariery i umiejętności personalnych; Klaudia Podkalicka - opisywana jako "piękność za kierownicą i szczecinianka o wielkiej mocy", kierowca rajdowy, jedyna kobieta w Pucharze Świata w rajdach cross-country oraz specjalistka w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; Sylwia Majdan - projektantka mody i ambasadorka Szczecina, oraz Katarzyna Klim - założycielka Fryzjerskiego Atelier, z wieloletnim stażem w renomowanych akademiach fryzjerskich.

Organizatorzy zapraszają również na występy muzyczne, które będą zamykać festiwal. Dla przybyłych zaśpiewa Olga Adamska - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, od 20 lat związana z Teatrem Polskim w Szczecinie, odtwórczyni ponad 50 ról, od ponad 10 lat wykładowczyni ZUT. Zagra też Kwartet Kontrast - zespół smyczkowy, czerpiący inspirację z francuskiej, amerykańskiej i skandynawskiej muzyki folkowej.

W trakcie wydarzenia będzie można wysłuchać prelekcji Elżbiety Linatrowicz "Moją siłą jest moja słabość", czy też udać się na spotkanie z Klaudią Podkalicką ph. "Kobieta w męskim świecie motosportu". Festiwal odbędzie się w Grand Park Hotel przy ul. Słowackiego 18. Wstęp wolny.

(isz)

 

Komentarze

Kama
no proszzę, dwie kobiece imprezy jednego dnia - oferta niedzielna coraz ciekawsza
2019-03-24 10:59:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie