sobota, 07 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wielu zawodników w biegowym festiwalu

Wielu zawodników w biegowym festiwalu [GALERIA]

Wielu zawodników w biegowym festiwalu
Data publikacji: 2017-05-03 18:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Wywietleń: 1136 250072

W dzisiejszym (3 bm.) Gryfińskim Transgranicznym Festiwalu Biegowym wystartowało łącznie 748 biegaczy: w półmaratonie – 270 zawodników, a w biegu na 10 km – 478. Festiwal biegowy jest jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Gryfina.

Bieg na 10 km ukończyło 456 osób (194 kobiety i 262 mężczyzn). Pierwszy na mecie był Grzegorz Rudziński (Delf Gryfino), drugi – Jakub Rudziński  (IRONMAN CS Szczecin), trzeci – Arkadiusz Minko (Szczecin). Wśród pań na tym dystansie najszybsza byłaEdyta Rybacka (ActionTwins/ Adidas Runners), następnie Julia Sanecka (Delf Gryfino) i Anna Bazan (Szczecin).

Półmaraton (21,097 km) ukończyło 259 osób. Triumfował Paweł Związek (Wieczorne Bieganie w Szczecinie), za nim przybiegł Damian Wojcieszonek (KS IRONMAN CS POLSKA), a trzeci był Tomasz Waszkiewicz (TTSzczecin). Na tym dystansie wystartowały 54 kobiety, wśród nich najszybsza była Nikolina Szurgocińska (KB HERMES Gryfino), później Iwona Papierska (Szczecin), i Sylwia Racinowska (Gryfino).

Tekst i fot. (akme)

Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu Wielu zawodników w biegowym festiwalu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie