Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Wielkie granie na szczecińskiej Łasztowni [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 12 stycznia 2020 r. 19:49
Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2020 r. 19:13
Wielkie granie na szczecińskiej Łasztowni
 

Przez szczecińską Łasztownię przewijają się w niedzielę tłumy. Kilkaset osób wzięło udział w biegach. Chętnie uczestniczono w rozmaitych pokazach i licytacjach na rzecz WOŚP. O godz. 20 pod dźwigozaurami - Światełko do nieba!

Już od godziny 12 - przed oficjalnym rozpoczęciem Wielkiego Finału - rozpoczęły się aukcje w Starej Rzeźni. Licytację, ze sobą w roli szofera, przygotował sam prezydent Szczecina. Piotr Krzystek wystawił na aukcję przejazd po mieście zabytkowym samochodem marki Stoewer. Odbędzie się on w Noc Muzeów. Natomiast marszałek województwa Olgierd Geblewicz zaoferował wspólny rejs jachtem w trakcie sezonu żeglarskiego.

Film: Marcin Kubera

Na Łasztowni odbyły się biegi „Policz się z cukrzycą” i „Hardcorowe Serce II”, w których uczestniczyło kilkaset osób. W pierwszym z nich biegł m.in. marszałek Olgierd Geblewicz z małżonką. 

Film: Adrian Bednarski

Oprócz tego na grających w Orkiestrze czekało wiele atrakcji, m.in. ekspozycje pojazdów -wystawiły je  Retro Bus, Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Autobus Lublin 3. Można było obejrzeć kultowe autobusy, które kursowały m.in. na ulicach Szczecina. Nie zabrakło występów artystycznych. Było też oklejanie WOŚP-owymi serduszkami kajaku Aleksandra Doby.

(ip)

Fot. Grzegorz Siwa

Film: Marcin Kubera, Adrian Bednarski

WIĘCEJ ZDJĘĆ W ODRĘBNEJ GALERII
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2020-01-13 19:07:47
Prawda jest taka gdyby nie roczne koszty jakie generuje utrzymanie w Polsce innego państwa- Państwa Watykan koszty około 18 miliardów, w tym fundusz koscielny, brak paragonów,grunty ,lekcje religii to WOŚP nie miała byc nawet na co zbierać bo w szpitalach już dawno była by masa sprzętu na który obecnie zbierają ,ale jest jak jest, wiele osób zamiast dać pare zł na WOŚP- czyli realna pomoc dla dzieci i innych osób woli dać na tacę i co ma z tego?
hmm
2020-01-13 13:28:13
W czym problem? Na tvn cały dzień możesz oglądać.
Wolontariusz
2020-01-13 09:19:59
Cudownie popisała się Kronika TVP 3.Poświęciła 4 minuty na przekazanie "uroczystości"o wręczeniu jakiegoś kościelnego medalu starszemu panu,a na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczyło ok.30 sekund.Serdeczne gratulacje.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA