Czwartek, 23 maja 2024 r. 
REKLAMA

Licytacje w Starej Rzeźni. Atrakcje na Łasztowni [GALERIA]

Data publikacji: 12 stycznia 2020 r. 13:55
Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2020 r. 19:13
Licytacje w Starej Rzeźni. Atrakcje na Łasztowni
 

Pomimo że o godz. 14 rozpoczyna się oficjalny Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Łasztowni, to już od godz. 12 trwają licytacje w Starej Rzeźni. Nie brakuje również wolontariuszy, którzy z uśmiechem na twarzach zbierają pieniądze, które zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących rożnego rodzaju operacje.

Po godz. 16 na aukcji pojawią się cenniejsze rzeczy, a prezenty od VIP-ów, w tym prezydenta Piotra Krzystka, licytowane będą po godz. 19. Jak mówi Robert Abelite ze sztabu WOŚP ulokowanego na Łasztowni, ilość przekazanych pamiątek, gadżetów, dzieł sztuki i innych cennych przedmiotów pobiła wszelkie rekordy.

Jednym z ciekawszych przedmiotów tegorocznej aukcji WOŚP w Szczecinie jest para nart podpisana przez całą kadrę skoczków narciarskich, ofiarowana przez szczecińską informatyczną firmę Ekspert Systemy Informatyczne. Wylicytowała ją podczas charytatywnego Meczu Gwiazd w 2016 roku.

- Uznaliśmy, że już czas, aby nasze narty wyruszyły w dalszą drogę i przysłużyły się na inny szczytny cel- komentuje Tomasz Cierpica, jeden z prezesów firmy Ekspert Systemy Informatyczne.

Na nartach znajduje się autograf obecnego triumfatora Turnieju Czterech Skoczni Dawida Kubackiego. Podpisali się na nich również Adam Małysz, Kamil Stoch, Maciej Kot, a także celebryci i inni sportowcy, m.in. bracia Golec czy Krzysztof Głowacki

Finał WOŚP na Łasztowni rozpocznie bieg „Policz się z cukrzycą”. Na szczecińskiej wyspie można oglądać prezentacje artystyczne, ekspozycje pojazdów, czy poobklejać WOŚP-owymi serduszkami kajak Aleksandra Doby. Mieszkańcy i turyści mogą również wejść na pokład Nawigatora XXI.

O godz. 19 na scenie Starej Rzeźni wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Tragarze.

Tradycyjne Światełko do Nieba będzie pod dźwigozaurami o godz. 20.

(KaNa)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2020-01-13 19:08:11
Prawda jest taka gdyby nie roczne koszty jakie generuje utrzymanie w Polsce innego państwa- Państwa Watykan koszty około 18 miliardów, w tym fundusz koscielny, brak paragonów,grunty ,lekcje religii to WOŚP nie miała byc nawet na co zbierać bo w szpitalach już dawno była by masa sprzętu na który obecnie zbierają ,ale jest jak jest, wiele osób zamiast dać pare zł na WOŚP- czyli realna pomoc dla dzieci i innych osób woli dać na tacę i co ma z tego?
@Społeczny Doradca
2020-01-13 08:39:49
Szansą dla ciebie było milczenie, a tak, odezwałeś się i wyszedłeś na idiotę.
Społeczny Doradca
2020-01-12 19:24:16
Szansa dla Grodzkiego: mów, że kopertówki były przeznaczone dla Owsiaka.
Odliczający czas ... do PIS-ego upadku
2020-01-12 17:55:42
Głęboko wierzę ,że i tym razem wspólnie społeczeństwo wesprze orkiestrę i pobity zostanie rekord, a tym samym bezzębny karzeł żoliborski dostanie "pstryczka w nos" za tą "zatrutą narrację" o WOŚP i promocję Caritas i Ojdyra z Torunia ,któremu nie szczędzi NASZEJ WYPRACOWANEJ MOZOLNIE KASY!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA