Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Wielkanocny jarmark TPD

Data publikacji: 2021-03-22 09:09
Ostatnia aktualizacja: 2021-03-23 05:54
Wielkanocny jarmark TPD
Fot. TPD  

Do 9 kwietnia trwa online Wielkanocny Jarmark Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Można wylicytować piękne świąteczne dekoracje wykonane przez podopiecznych TPD.

Dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego TPD z całego województwa przygotowują na zajęciach kreatywnych z wychowawcami wielkanocne dekoracje, które można wylicytować online za niewielkie kwoty. Wszystkie fundusze z licytacji są przekazywane dla konkretnych placówek, które zbierają na sprzęt sportowy, zajęcia dodatkowe i wycieczki integracyjne.

- Pandemia i nauka zdalna to okres samotności i małej aktywności na zewnątrz, dlatego stworzyliśmy inicjatywę, która na równi z akcją promującą przekazanie 1 procenta wesprze placówki w uzbieraniu funduszy na aktywizowanie dzieci i zadbanie o ich rozwój fizyczny i psychiczny - informują organizatorzy. -  Wychowawcy zbierają wspólnie z dziećmi m.in. na sprzęt sportowy, wycieczki integrujące i wyjazdy.

Na jarmarku można wylicytować różne rękodzieła, wśród nich zajączki, kurki, wianki, świeczniki, kolorowe pisanki. Dzieci do tej pory przygotowały ponad 120 dekoracji, część z nich została już wylicytowana. Jarmark online trwa od początku marca, do 9 kwietnia. Dotąd udało się zebrać  ponad 1200 zł. 

Link do jarmarku: https://www.facebook.com/groups/1771752409672758. (gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA