Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Kup prezent od serca!

Data publikacji: 19 grudnia 2020 r. 23:35
Ostatnia aktualizacja: 20 grudnia 2020 r. 00:10
Kup prezent od serca!
Fot. DK 13 Muz/Facebook  

To najwyższy czas na kupienie ozdób świątecznych i prezentów. Można przy tej okazji wspomóc lokalne organizacje, które robią wiele dobrego. Sposób jest bardzo prosty - udział w jarmarku lub kiermaszu, nawet nie wychodząc z domu.

Na kiermasz świąteczny online zaprasza do 23 grudnia br. szczeciński Dom Kultury 13 Muz. Dochód trafi do Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. W kiermaszowej galerii można znaleźć ciekawe prace plastyczne i piękne rękodzieło - ozdoby choinkowe, bombki, dzwonki i aniołki, wykonane m.in. przez panie dziergaczki z Domu Kultury „13 Muz”, frywolitki zrobione przez Annę Kulpę oraz inne rękodzieła pań  z grupy Fantazja SUTW. Każda ozdoba ma cenę wyjściowa, ale tylko od zainteresowanego zależy, ile za nią zapłaci. Szczegóły na www.13muz.eu oraz na FB - Kiermasz Świąteczny dla Hospicjum w Galerii Foyer.

Jarmark świąteczny online organizuje też Zachodniopomorski Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Do kupienia jest wiele pięknych rzeczy wykonanych przez najmłodszych w placówkach TPD. To rękodzieło może być uroczą dekoracją na święta lub niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bliskiego. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci, m.in. zakup sprzętu komputerowego do zdalnej nauki. Jarmark trwa przez cały grudzień. Odbywa się na facebookowej grupie Świąteczny Jarmark Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA