sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich

Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich [GALERIA]

Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich
Data publikacji: 2018-03-25 15:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:39
Wywietleń: 1861 320161

Osoby bezdomne i ubogie mogły w niedzielę (25 marca) uczestniczyć w uroczystym śniadaniu. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych posiłek dla 400 osób przygotowała koalicja organizacji pozarządowych: Polskiego Czerwonego Krzyża Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego w Szczecinie, Caritas Archidiecezji Szczecińsko– Kamieńskiej, Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Szczecinie oraz Dom Kultury „Słowianin”.

Honorowy patronat nad inicjatywą przyjęli marszałek województwa zachodniopomorskiego
Olgierd Geblewicz, wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc oraz prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
 
Uroczystość odbyła się w  w sali sportowej Technikum Ekonomicznego nr 1 przy ul. Gen. Józefa Sowińskiego. Każdy podopieczny uczestniczący w spotkaniu otrzymał też paczkę żywnościową, która chociaż w minimalnym stopniu powinna zapewnić pomoc żywnościową w okresie świątecznym.

ToT

Fot. Marta Teszner

Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich Wielkanocnie dla bezdomnych i ubogich

Komentarze

tyuuu
Dokladnie po ci robic skoro maja tyle alternatyw
2018-03-26 23:44:56
Pytanie do... tyyu
A odpowiedz z przodu ! Jak moga pracowac Ludzie co sie urodzili w Niedzile i Swieta... i do tego jeszcze - powyrastaly im "Kaktusy" na dloniach ??
2018-03-26 11:29:13
cap kościelny
Rzucić ochłap biedocie - jakież to katolickie i humanitarne.... bóg wam odpłać tym samym...
2018-03-26 11:17:47
tyyu
Dobre w tygodniu kalkutki salezjanie darmowa zupa na placu zwyciestwa dwa razy w roku slowianin lub katedra no zyc nie umuerac a do roboty won
2018-03-26 00:14:47
Czas sie temu blizej przyjrzec...
A dlaczego sa jeszcze w Polsce ludzie ubodzy i bezdomni ?? Przeciez Miliony zlotych czy Dolarow lub Euro, wysylamy z Pieniedzy Podatnikow jako Pomoc dla innych Krajow i Narodowosci ! To jak to w koncu jest - Kto powinien miec pierwszenstwo...??
2018-03-25 22:23:13
o
zawsze znajdzie się margines chętnych na darmowe żarcie z publicznych pieniędzy. nauka nie poszła w las. gdy byli mali i młodzi oszczędzali w Szkolnych Kasach Oszczędnościowych złotówki zabrane lub podebrane rodzicom i dziadkom. to edukacyjna ciągłość i tradycja. kiedy przyprowadzą teraz wnuki?
2018-03-25 18:11:59
ktos
To bylo sniadanie dla domnych a nie bezdomntch bo wiekszosc ci tam byla maja domy i zrodla dochodu