sobota, 06 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!

Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!

Wielka szansa – ostatnie godziny głosowania!
Data publikacji: 2017-10-19 06:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:53
Wywietleń: 999 297147

Jeszcze tylko w czwartek (19 października) wyłącznie do godz. 12. Nasi Czytelnicy mają szansę wpłynąć na historię Szczecina, wskazując miejsce, w jakim powstanie największy kwiatowy dywan jesiennej edycji „Krokusowej rewolucji" - jednej z największych i najbardziej pozytywnych społecznych akcji. Wystarczy wysłać SMS, aby dać miastu 15 tysięcy krokusów „Kuriera", a sobie szansę na zdobycie jednej z 15 nagród-niespodzianek od naszej redakcji.

W poprzednim tygodniu nasi Czytelnicy wskazywali najbardziej prestiżowe, rozpoznawalne i sentymentalne miejsca na mapie Szczecina, których pejzaż i klimat można by z powodzeniem zmienić na lepsze dywanem wiosennych kwiatów, który stał się - obok magnolii - jednym z niekwestionowanych roślinnych symboli naszego miasta. Jest ich dziesięć. Spośród nich od tygodnia wybieramy to NAJ. Decyzję oddaliśmy w gestię naszych Czytelników, stąd formuła głosowania drogą SMS.

Jeszcze tylko 19 października i wyłącznie do godz. 12 można wziąć udział w głosowaniu - wybrać miejsce, w jakim posadzimy 15 tysięcy krokusów, ufundowanych przez „Kurier Szczeciński" oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści KROKUSY.X, a w miejsce X wpisać przyporządkowaną danej lokalizacji liczbę: od 1 do 10 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT). Według wzoru: pl. Rodła (SMS o treści: KROKUSY.1), rondo im. Jana Karskiego - czyli u zbiegu ul. Wernyhory, Żołnierskiej, włącznie z pasem zieleńca od strony ul. Mickiewicza i Janickiego (SMS o treści: KROKUSY.2), pl. Jakuba Wujka (SMS o treści: KROKUSY.3), park Majowe (SMS o treści: KROKUSY.4), pl. Mickiewicza (SMS o treści: KROKUSY.5), skwer Guido Recka opodal kamienicy Loitzów przy ul. Kurkowej (SMS o treści: KROKUSY.6), Bulwar Starówka (SMS o treści: KROKUSY.7), pl. Tobrucki (SMS o treści: KROKUSY.8), park Kasprowicza, skarpa przy rzeźbie „Ptaki" Hasiora (SMS o treści: KROKUSY.9), zieleniec im. Janiny Szczerskiej (SMS o treści: KROKUSY.10).

Uwaga: głosujący będą mieli szansę wygrać nagrody - niespodzianki od „Kuriera" i sponsorów „Krokusowej rewolucji". Natomiast już w następną sobotę (28 bm.) posadzimy kwiatowe cebule w miejscu wybranym przez Czytelników i - mamy nadzieję - z ich pomocą.

Podobnie jak ostatnio, przy ul. Racibora, gdzie sztandar tej wielkiej społecznej akcji ponieśli mieszkańcy internatu i uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych, sadząc 750 krokusów. Jak dzisiaj (19 bm.), gdy „Krokusowa rewolucja" zawita zarówno na prawobrzeże (żłobek Miejski nr 2 oraz Przedszkole Publiczne nr 9 - ul. Kostki Napierskiego, Przedszkole Publiczne nr 62 ul. Jasna 74), jak również na pl. Gałczyńskiego, gdzie po raz kolejny krokusowe pole sadzić będą z nami uczniowie prestiżowego Technikum TEB Edukacja (al. Wojska Polskiego).

Czekamy na kolejne zgłoszenia: osób indywidualnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, rad osiedlowych, placówek oświatowych i wychowawczych oraz firm. Na łamach „Kuriera" będziemy przedstawiali bohaterów tegorocznej wielkiej społecznej akcji, odwiedzali miejsca, w których sadzić będą kwiatowe kobierce. Liczymy na zaproszenia od naszych Czytelników, przekazywane pod numer tel. 91-44-29-212 lub 216, a także mailowo: arleta.nalewajko@24kurier.pl oraz miroslaw.winconek@24kurier.pl. To w Szczecinie, a z pozostałych ośrodków regionu - na tel. 91-44-29-161 lub mail adrian.bednarski@24kurier.pl.

Arleta Nalewajko

Fot. Robert Stachnik

* * *

WYNIKI GŁOSOWANIA

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie