Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Weź mnie KURIEREM do domu. Kto da Pimpkowi dom na zawsze?

Data publikacji: 24 stycznia 2023 r. 13:34
Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2023 r. 13:41
Weź mnie KURIEREM do domu. Kto da Pimpkowi dom na zawsze?
Pimpek może być najlepszym przyjacielem. Kto da mu tę szansę? Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Pimpek to energiczny dwuletni piesek. W maju ub. roku trafił do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie. Wydawało się, że ma szczęście, bo znalazł nową rodzinę. Niestety, wrócił z adopcji i za kratami znowu bardzo czeka na kogoś, kto zechce dać mu ciepły i stabilny dom.

Został znaleziony na Wyspie Puckiej, na terenie ogrodów działkowych. Po nieudanej adopcji po raz drugi wrócił do schroniska.

- Pimpek to pies niepozorny z wyglądu, ale waleczny - przypominają o tym sympatycznym mieszańcu pracownicy schroniska. - Potrafi ostro reagować na inne samce, szybko się pobudza. Do obcych ludzi podchodzi z rezerwą.

Jest młody i aktywny, potrzebuje ruchu by spożytkować energię. Na wybiegu dogaduje się z innymi psami, możliwe więc, że zaadoptuje się jako kolejny pies w rodzinie.

- Szukamy mu spokojnego opiekuna, który nauczy go pożądanych przez człowieka zachowań i zapewni mu stabilny i ciepły dom - mówią schroniskowi opiekunowie.

Kto zechciałby poznać Pimpka przygarnąć, przyjąć do rodziny – jest proszony o kontakt z placówką przy al. Wojska Polskiego 247 w Szczecinie: tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA