piątek, 14 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > We wtorek wypłaty z 500 plus

We wtorek wypłaty z 500 plus

We wtorek wypłaty z 500 plus
Data publikacji: 2016-05-24 07:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:05
Wywietleń: 2198 135076

Na wtorek (24 maja) w Szczecinie planowane są kolejne wypłaty świadczenia w ramach rządowego programu "Rodzina 500 Plus". Pieniądze - 2 mln 670 tys. zł - trafią do prawie 4,2 tys. rodzin.

Dotąd pieniądze otrzymało niemal 7,9 tys. rodzin na sumę ok. 5,2 mln zł.

– Cały czas pracownicy Szczecińskiego Centrum Świadczeń przyjmują wnioski, wystawiają decyzje administracyjne i tworzą kolejne listy wypłat – informuje Maciej Homis, rzecznik SCŚ. – Do tej pory szczecinianie złożyli około 18,5 tys. wniosków. Kolejne wypłaty będą realizowane w najbliższych dniach. Przypominamy, iż wszystkie osoby, które złożą wnioski do 1 lipca 2016 r. otrzymają wypłatę z wyrównaniem od początku programu. Apelujemy także, aby nie zostawiać złożenia wniosku na ostatnie dni czerwca, żeby uniknąć kolejek.

Od piątku w Szczecińskim Centrum Świadczeń funkcjonuje telefon dyżurny poświęcony rządowemu programowi Rodzina 500 plus. Pod numerem telefonu: 91 44 27 124 w godzinach od 7:30 do 15 pracownicy udzielają informacji mieszkańcom.

Więcej na www.500plus.szczecin.pl.

(isz)

 

Fot. Paulina Sikora

Komentarze

...
zalozcie konto w banku to nie bedzie problemu ,banda ignorantow ala prezes bez konta ,tu jest cenzura komentarzy, moj wczesniejszy sie nie pojawil,moze cos o zusie napiszecie ,wiecie pewnie kto tam pracuje ...
2016-06-01 20:03:03
ktos
masakra z tymi wyplatami nawet panie w urzedzie wojewodzkim sa zaskoczone ze szczecin nie otrzymal jeszcze decyzji z programu a propo telefonow dzialaja ale po 16tej wolny sygnal i dziala to dopiero sztuka A WYPLAT NI MA
2016-05-30 17:38:14
aga
Ale na infolini nie ma zadnej konkretnej informacji pani nie sa w satnie wejsc w system nic nie wiedza nic konkretnego nie mowia
2016-05-24 17:31:45
Niezadowolona
Co z tej infolinii wynika jak odpowiedź na każde pytanie jest: nie wiem.....i nie ważne czy się przyjedzie osobiście czy dodzwonić tak panie żadnych informacji nie udzielają po za jedną. ....proszę czekać. . .żałosne
2016-05-24 17:26:43
Niezaradny,
Odp. do infolili... by dalej nie narzekac i nie tracic wiecej czasu na tej Twojej (byc moze i uszkodzonej) infolini... to wez rower i przejedz sie do tego Urzedu lub dla PO-prawy Psychiki... przejdz sie tam na swiezym PO-wietrzu na pieszo !!
2016-05-24 11:52:52
Infolinia
Od ponad godziny wyddzwaniam i nic ciągle zajęty dziwne
2016-05-24 10:40:26
Mks
Mi się udało ale za 15 razem
2016-05-24 10:31:22
infolinia
Niestety infolinia nie działa - dzwoniłam o różnych godzinach kilkanaście razy i nikt nie odbiera, a słychać tylko sygnał zajętej linii.
2016-05-24 08:55:15