Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

We wtorek rusza rekrutacja na pałacowe półkolonie. Start o godzinie 19

Data publikacji: 14 czerwca 2022 r. 11:34
Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2022 r. 09:38
We wtorek rusza rekrutacja na pałacowe półkolonie. Start o godzinie 19
 

Rekrutacja elektroniczna na półkolonie w szczecińskim Pałacu Młodzieży rozpocznie się: we wtorek (14 czerwca) o godzinie 19. Zakończy z kolei w momencie wyczerpania limitu miejsc.

- Zapraszamy  na fantastyczne, ciekawe i twórcze zajęcia tematyczne w pałacowych pracowniach, między innymi taneczne, plastyczne, fotograficzne oraz niezwykłe imprezy i warsztaty edukacyjne, związane z hasłem półkolonii, na przykład warsztaty leśne, kulinarne, sportowe - informuje Monika Wilczyńska starszy specjalista z działu organizacyjnego Pałacu Młodzieży. - Zajęcia podczas każdego turnusu będą nawiązywać do jednego tematu. W pierwszym turnusie zainteresujemy dzieci ekologią i ochroną środowiska, w turnusie drugim pokażemy im różnorodność kultur na świecie. Podczas turnusu trzeciego stawiamy na zdrowie i aktywny tryb życia.

Pierwszy turnus pałacowych półkolonii rozpocznie się 27 czerwca (poniedziałek). Przez trzy tygodnie (w ciągu kolejnych turnusów), od poniedziałku do piątku, zajęcia będą odbywały się w godz. 8:30-15:30.

- Zapewniamy wyżywienie w formie cateringu – śniadanie i jednodaniowy obiad. Można zapisać dziecko na wybrany turnus lub na wszystkie trzy. Koszt jednego turnusu to 400 złotych. 

(MON)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Polska
2022-06-15 09:27:08
Czy nawet na takim plakacie nie można się powstrzymać od indoktrynacji?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA