niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wciąż czekają na klientów...

Wciąż czekają na klientów...

Wciąż czekają na klientów...
Data publikacji: 2016-04-10 21:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:59
Wywietleń: 1704 127638

Lato 2013 roku. Do naszej redakcji dzwoni... prostytutka ze Szczecina. Skarży się na zmasowane kontrole policji, sprawiające, że coraz częściej brakuje klientów. Szybko okazuje się, że owe „naloty" to wynik zarządzenia Komendy Głównej Policji, będący - jak tłumaczą mundurowi - odpowiedzą na oczekiwania społeczeństwa.

Radiowozy niemal non stop krążyły wówczas po tych okolicach, gdzie najczęściej można zobaczyć panie lekkich obyczajów. Funkcjonariusze sprawdzali zatem Płonię, Podjuchy, Autostradę Poznańską (dziś ul. Krygiera), wjazd do miasta od strony autostrady.

Temat bulwersował. W „Kurierze" odbieraliśmy zarówno telefony od mieszkańców zadowolonych z policyjnej akcji, jak i tych ją wyśmiewających. Zrozpaczone były prostytutki, twierdzące, że zabiera im się możliwość zarabiania pieniędzy, w związku z czym nie mają za co opłacić rachunków, zrobić zakupów, uregulować należności za przedszkole dzieci. Bo często to one są w rodzinach jedynym źródłem utrzymania. Kobiety nawet zdobyły się na krótki protest, wywieszając w Podjuchach transparent „Dziękujemy komendantowi policji za ochronę - panie". Argumentowały, że policjanci powinni zająć się poważnymi sprawami, a nie nękaniem uprawiających podobno najstarszy zawód świata. ©℗

Więcej w poniedziałkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu z 11 kwietnia 2016

Ewelina KOLANOWSKA

Fot. D.GORAJSKI (arch.)

 

 

 

 

Komentarze

A najwiecej pieniedzy to daje sie wlasnej Zonie,
Odp. do komentarza Zarabianie... One nie chca pracowac glowa czy rekami, One wola zarabiac TYM co maja pomiedzy nogami !!
2016-04-12 22:50:41
Olek
KOD, tylko KOD! W jedności siła!
2016-04-11 09:32:49
:)
Drogie Panie przeniescie sie do centrum, bo jak ktos nie ma samochodu nie bedzie jechal specjalnie taki kawał do Płoni itd. kiedys bylo troche fajnych dziewczyn na ul.Kaszubskiej,i na skrzyżowaniu gdzie jest pomnik Coleoniego-obok Karczmy pod kogutem ;-),prostytutcja powinna byc legalna ale przy obecnych wladzach to napewno nam nie grozi, zna ktos jakies fajne dziewczyny z okolic niebuszewa/stoczni ;-)))?
2016-04-11 07:59:11
Zarabianie
Prostytutki twierdziły, że zabiera im się możliwość zarabiania pieniędzy. Czyli pozamykano wszystkie sklepy, zlikwidowano wszystkie firmy sprzątające, zaniechano reklamowanie poprzez ulotki i miasto przestało zatrudniać ludzi do sprzątania ulic?
2016-04-11 07:48:22
JÓZEK
CO teraz będa robić moje sąsiadki
2016-04-11 00:07:14

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie