Niedziela, 21 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Walentynkowy zjazd. ZUT tworzy pary

Data publikacji: 13 lutego 2020 r. 20:32
Ostatnia aktualizacja: 14 lutego 2020 r. 10:25
Walentynkowy zjazd. ZUT tworzy pary
 

„ZUT tworzy pary” – pod takim hasłem 14 lutego odbędzie się drugi zjazd par, które poznały się w murach Politechniki Szczecińskiej, Akademii Rolniczej oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

- Nasze walentynkowe spotkanie staje się powoli tradycją. Po raz drugi zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie pary, które zakochały się w sobie podczas studiów, czy poznały się w pracy na uczelni – powiedziała Kinga Wełyczko, kierownik Biura Promocji ZUT.

Tym razem Biuro zaprasza wszystkie zakochane pary do Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek wydarzenia: godz. 17.

- Tak jak w ubiegłym roku, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji m.in. sesję fotograficzną na tle miłosnej ścianki z kolorowymi balonami i dekoracjami walentynkowymi, słodkie przekąski, pamiątkowe albumy oraz konkursy z cennymi nagrodami – zapowiedziała Kinga Wełyczko.

W planie są dwa wykłady. Prof. Agata Markowska – Szczupak opowie o teorii doboru płciowego i jej wpływie na tworzenie związków przez ludzi. Prof. Iwona Wiśniewska – Salamon podpowie parom, co jeszcze mogą zrobić, żeby ich związek był szczęśliwszy i trwalszy.

(as)

Fot. TAMA studio

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA