czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Walentynkowy zjazd. ZUT tworzy pary

Walentynkowy zjazd. ZUT tworzy pary

Walentynkowy zjazd. ZUT tworzy pary
Data publikacji: 2020-02-13 20:32
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-14 10:25
Wywietleń: 961 439407

„ZUT tworzy pary” – pod takim hasłem 14 lutego odbędzie się drugi zjazd par, które poznały się w murach Politechniki Szczecińskiej, Akademii Rolniczej oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

- Nasze walentynkowe spotkanie staje się powoli tradycją. Po raz drugi zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie pary, które zakochały się w sobie podczas studiów, czy poznały się w pracy na uczelni – powiedziała Kinga Wełyczko, kierownik Biura Promocji ZUT.

Tym razem Biuro zaprasza wszystkie zakochane pary do Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek wydarzenia: godz. 17.

- Tak jak w ubiegłym roku, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji m.in. sesję fotograficzną na tle miłosnej ścianki z kolorowymi balonami i dekoracjami walentynkowymi, słodkie przekąski, pamiątkowe albumy oraz konkursy z cennymi nagrodami – zapowiedziała Kinga Wełyczko.

W planie są dwa wykłady. Prof. Agata Markowska – Szczupak opowie o teorii doboru płciowego i jej wpływie na tworzenie związków przez ludzi. Prof. Iwona Wiśniewska – Salamon podpowie parom, co jeszcze mogą zrobić, żeby ich związek był szczęśliwszy i trwalszy.

(as)

Fot. TAMA studio

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie