środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Zachodniopomorskiem 15 nowych zakażeń koronawirusem. Także u dzieci

W Zachodniopomorskiem 15 nowych zakażeń koronawirusem. Także u dzieci

W Zachodniopomorskiem 15 nowych zakażeń koronawirusem. Także u dzieci
Data publikacji: 2020-08-04 10:51
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-05 11:01
Wywietleń: 7187 468036

O 15 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2­ w Zachodniopomorskiem poinformowała we wtorek (4 sierpnia) Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie. Dotyczą osób z pięciu powiatów.

W powiecie wałeckim zakażenie potwierdzono u 4 dzieci oraz u kobiety i mężczyzny w średnim wieku. W powiecie białogardzkim - u 2 kobiet w średnim wieku oraz u 2 młodych mężczyzn. W Szczecinie - u starszej kobiety i mężczyzny w średnim wieku. W powiecie koszalińskim - u mężczyzny w średnim wieku. W powiecie gryfickim u młodej kobiety i mężczyzny. 

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie (od początku epidemii): 776. Zmarły 23 osoby.

W kraju we wtorek, niestety, mamy po raz kolejny rekordowo dużo potwierdzonych nowych zakażeń - odnotowano ich 680.

(sag) 

Fot. Mateusz Iżakowski/SPWSZ w Szczecinie

Komentarze

źle to wygląda
Coraz więcej zarażonych w naszym województwie to zapewne efekt wakacji i przyjazdów turystycznych ludzi z południa Polski.
2020-08-05 10:22:34
stop kłamstwom
Dalej siejecie panikę! Szpitale stoją puste. Ludzie są pozbawieni opieki medycznej bo cała służba zdrowia została przestawiona na koronaświrusa. Umarło mniej ludzi na całym świecie niż w latach poprzednich. Nagle wszędzie w statystykach zniknęły przypadki zgonów na grypę. Testy którymi się wykrywa koronkę nie nadają się do wykrywania infekcji wirusowych o czym mówił sam ich wynalazca Kary Mullis! Świat stoi i czeka na cudowną szczepionkę która wyśle miliony ludzi na tamten świat!
2020-08-05 09:07:15
UW
Rząd ewidentnie zaniża faktyczne ilości osób zakażonych w Polsce. Najprawdopodobniej epidemia już wymknęła się spod kontroli, a efekty tego odczujemy w ciągu najbliższego miesiąca.
2020-08-05 08:13:02
niestety
Idzie druga fala, będzie tylko gorzej
2020-08-05 07:38:42
@@bedzie tylko gorzej
500 + tylko o tym marzy .Siedzieć w domu i brać zapomogi , bo pandemia . A reszta niech zpier nicza
2020-08-04 20:07:29
@bedzie tylko gorzej
U ciebie już jest gorzej ale w głowie!
2020-08-04 19:25:59
Jaro
Sanepid informuje. Ognisko covid19 to parafia Klępicz w gminie Cedynia i Moryń już 120 osób na kwarantannie i przybywa nowych.
2020-08-04 19:01:23
bedzie tylko gorzej
Place zabaw pękają w szwach .Oczywiście nikt nie przestrzega jakichkolwiek zasad .Na zwrócenie uwagi jedynie obelgi .Dali palec to wzieli rękę
2020-08-04 17:42:10
przestańcie straszyć ludzi
Powtarzam za "Zaburzenia urojeniowe" i co z tego? Codziennie w Polsce umiera ponad 1200 osób, setki umiera z powodu braku opieki medycznej bo cała służba zdrowia została przestawiona na walkę z pandemią której nie ma! Covid-19 to rodzaj grypy a śmiertelność jest nawet mniejsza niż przy zwykłej grypie! Czy przy grypie wstrzymuje się całą gospodarkę, więzi ludzi w kwarantannach, każe nosić zamordniki!!
2020-08-04 15:05:15
Zaburzenia urojeniowe
No i co z tego dalej wynika-? Można przywoływać setki raportów dziennych dla celów statystycznych i potrzeb tych którzy żyć nie potrafią bez tej wiedzy.Równie dobrze można podać że dzisiaj zmarło na choroby nowotworowe 300 osób,drugie tyle dowiedziało się że ma nowotwór.Czy coś z tego dla zdiagnozowanych wynika poza osobistą tragedią-? Służba zdrowia w Polsce nie istnieje-trzeci świat,więc i tak i tak nie ma gdzie się leczyć.Bredzenie od miesięcy o jakiej wyimaginowanej pandemii już dawno społeczeństwo znudziło,bo za tym kryje się tylko fałsz obłuda,parszywa polityka i brudne interesy.Sam decyduję co dla mnie jest dobre a co złe,sam ustanawiam"restrykcje" i to ja decyduję czy czuję się zagrożony,czy jestem zagrożeniem a nie rządzący którzy klepią brednie a potem jeszcze łżą że mieli zupełnie co innego na myśli,lub że wypowiedź wyjęto z kontekstu.Powtórzę-brzydzę się parszywą polityką i tymi którzy ją dla własnych celów uprawiają.
2020-08-04 13:52:42
do zaczęło się
Jesteś usatysfakcjonwany ? Leoiej pogrzebać wszystko , bo są te zarażenia ? MEDIAPANDEMIA .
2020-08-04 12:55:45
zaczęło się
czyli mamy wyraźny wzrost!
2020-08-04 11:06:08