Poniedziałek 18 października 2021r. 
REKLAMA

W szczecińskim WOPR stan (czasowej) izolacji

Data publikacji: 2020-03-20 10:26
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-20 18:42
W szczecińskim WOPR stan (czasowej) izolacji
 

Baza zamknięta dla odwiedzin, a działalność profilaktyczna i szkoleniowa prowadzona wyłącznie przez Internet - to główne zmiany w funkcjonowaniu szczecińskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na terenie szczecińskiej bazy WOPR, przy ul. Heyki, mogą teraz przebywać wyłącznie ratownicy pełniący aktualny dyżur. Placówka jest zamknięta dla odwiedzających. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, WOPR zawiesił również wszelką aktywność profilaktyczną i szkoleniową, dotychczas prowadzoną zarówno w placówkach edukacyjnych, jak też na terenie swej bazy. Do odwołania zostały zawieszone także działania młodzieżowej drużyny WOPR. Jej szkolenia będą jednak kontynuowane, przez Internet. 

Jednocześnie, WOPR poszukuje chętnych do pracy w szczecińskim ośrodku kwarantanny.

- Kontakt z osobą poddaną kwarantannie ograniczona do minimum. Zapewnione środki ochronny osobistej. Dyżury po 12 godzin. Wymagania: ratownik wodny, członek WOPR z ważnym KPP, ratownik wodny. Więcej informacji i szczegółów pod numerem telefonu 502 355 151. Prosimy o przemyślane i odpowiedzialne zgłoszenia - apeluje szczeciński WOPR.

(an)

Fot. WOPR

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ