Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

W starym stylu, lecz z nowinkami – „Bulwarove” powróciło na Łasztownię

Data publikacji: 22 czerwca 2019 r. 19:23
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:43
W starym stylu, lecz z nowinkami – „Bulwarove” powróciło na Łasztownię
 

Gry rodzinne, odświeżone trawniki, na których można grać w bule, gry planszowe, poszukiwanie skarbów – w sobotę wystartowała druga edycja „Bulwarove”. Skwer na końcu Łasztowni ponownie zapełnił się leżakami, pufami, kocami i skrzynkami z zabawkami.

Pierwsza edycja „Bulwarove” pokazała, że nabrzeża to idealne miejsce do relaksu i pozytywnego spędzania wolnego czasu. Weekendowy odpoczynek na leżakach i powrót do gier planszowych skradły serca dzieci, jak i dorosłych.

Tegoroczne „Bulwarove” zachowały swoją poprzednią konwencję, jednak organizatorzy wprowadzili nieco nowości. Na skwerze pojawiły się odświeżone trawniki, na których można grać w bule, gry planszowe. Można też odpoczywać na kocu. Nowym punktem jest również strefa pupila, gdzie czworonogi mogą odpoczywać i napić się wody. Nie zabrakło także klasycznej gumy do skakania, baniek mydlanych oraz kolorowanek w dużych rozmiarach. W sobotę odbyły się też warsztaty jazdy na rolkach.

- Pogoda jest przyjemna, nie ma na co narzekać. Dzieci bawią się wspólnie z animatorami i widać, że mają dużo frajdy. A my dorośli możemy relaksować się na leżakach, słuchając odprężającej muzyki – mówi pani Ilona. – W zeszłym roku również przychodziliśmy na Bulwarove i cieszę się, że to wydarzenie znów powróciło na Łasztownię.

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji, a wśród nich drewniane gry: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie. Najmłodsi mają również okazję wczuć się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów - po raz pierwszy na Łasztowni pojawił się Archipelag Przyrody. Dzieciaki z nieukrywaną radością poszukiwały tropów zwierząt i wcielały się w role poszukiwaczy złota. „Bulwarove” stało się także rajem dla miłośników baniek.

Spragnieni mogą napić się darmowej wody z saturatora oraz lemoniady, wina, kawy, piwa, soków owocowych, cydru. Oprócz tego na końcu Łasztowni pojawiły się food trucki.Organizatorem wydarzenia jest miasto oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Natomiast partnerem - inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.

„Bulwarove” zaprasza także w niedzielę w godz. 11-17.

Tekst i fot. Karolina Nawrocka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bulwa-rowek?
2019-06-24 18:41:06
Kretyńska nazwa. Polskiego się wstydzą, angielskiego nie potrafią stosować.
turysta
2019-06-23 13:19:22
Wszystko pięknie ładnie, tylko kiedy miast zrobi porządek z nastolatkami upijającymi się na Bulwarach

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA