Wtorek, 26 września 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Czekając na „Bulwarove”: tu zajdzie zmiana

Data publikacji: 28 maja 2019 r. 07:55
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Czekając na „Bulwarove”: tu zajdzie zmiana
 

Teraz to jeszcze puste trawniki, wyniesione ponad betonową nawierzchnię bulwarów Łasztowni. Jakich przeznaczenia, trudno się domyślić nie tylko turystom. Natomiast już za miesiąc - 22-23 czerwca - to na nich znów się zadzieje i zacznie tętnić „Bulwarove" życie.

- Projekt realizowaliśmy już w ubiegłym roku i będziemy kontynuować w nadchodzącym sezonie. Trawniki zostaną odświeżone, a trawa nawieziona i odpowiednio przycięta - zapewnia Celina Wołosz, rzeczniczka prasowa spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - W trakcie „Bulwarove" na trawnikach odbywają się różne gry i zabawy. Dzieci chętnie tam z rodzicami przebywają, np. grając w bulle czy planszówki, czytają książki, spędzają czas na zabawie.

Tak też - frapująco, kolorowo i wesoło - ma być również tego lata. Jeśli tylko dopisze pogoda.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO/ŻSTW

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Barnim X (wulgarny)
2019-05-28 22:42:17
Jeśli nie ma Łasztowni w Kopenhadze to tym bardziej nie powinno być jej u nas. To jest logiczne względem tego co piszesz, bo u nas powinno być wszystko co tam. Prawda?
abc
2019-05-28 21:50:58
@barnim x- w kopenhadze nie ma łasztowni ,piesi przynajmniej nie generuja smogu i nie niszcza chodnikow, nie mam nic przeciwko samochodom ale dla wielu januszy nosaczy to jest podstawowy srodek transportu wielu nawet parkuje prawie przy wejsciu do marketow-dziwne ze do srodka nie wjada, potem pala papierochy i narzekaja na smog i choruja na raka, 100 lat planowania,m chcesz merytorycznie dyskutowac wpadaj na forum polskich wiezowcow, wpiszesz w google i adres znajdziesz, tam jest sól tej ziemi :)a barnim to od historycznej nazwy czy ulicy? bo na tej musialem na alercie dziury zglaszac bo do tej pory kazdy mial na to wyj.. ale do kosciolka obok trzeba co tydzien isc i oddac haracz dla obcego panstwa o nazwie watykan
Barnim X (wulgarny)
2019-05-28 15:18:39
@abc Ja bym poszedł dalej i zamknął Łasztownię nawet dla pieszych. W Kopenhadze nikt po Łasztwoni nie chodzi więc i u nas nie powinniśmy.
abc
2019-05-28 10:14:51
@;/-tam w ogole nie powinno byc zadnego parkingu, na bulwary mozesz pieszo dojsc a do okolicy dojechac komunikacja miejska a nawet tramwajem wodnym-tego powinno byc wiecej ,jedz na zachod np do kopenhagi to zobaczysz jak wyglada centrum miast bez smogu i spalin z pojazdow,jak sa dziury to zrob zdjecia i wyslij na www.alertszczecin.pl zamiast tu lamentowac, komentarze kurierowe nie naprawiaja drog.
;/
2019-05-28 09:53:13
Jasne, a parking z takim szutrem, że tylko czołgiem można dojechać, bo nie szkoda lakieru. Nie wspominając, że dojazd Bulwarem Śląskim i Gdańskim jest niemożliwy dla aut osobowych, bo dziury są niesamowite.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA