Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

W samej bieliźnie uciekał po balkonach

Data publikacji: 28 października 2016 r. 19:10
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:19
W samej bieliźnie uciekał po balkonach
 

Tylko w bieliznę ubrany był 21-letni stargardzianin, którego miejscowi policjanci zatrzymali w trakcie ucieczki po balkonach na 10. piętrze jednego z bloków na os. Zachód. Podejrzany o dokonanie rozboju mężczyzna, spędzi za kratami w warunkach recydywy najbliższe 3 lata.

W czerwcu br. dyżurny stargardzkiej KPP przyjął zawiadomienie o napaści przy ul. Ceglanej. Wtedy to nieznany sprawca podszedł do pokrzywdzonego mężczyzny, uderzył go kilka razy i zabrał telefon komórkowy. Funkcjonariusze szybko wytypowali odpowiedzialnego za ten czyn 21-letniego stargardzianina, ale jego zatrzymanie nie było już takie proste. Mężczyzna mieszkał bowiem na dziesiątym piętrze wieżowca i wiedząc, że już wcześniej był karany za rozbój, ukrywał się przed stróżami prawa biegając po balkonach.

- Do podobnej sytuacji doszło także podczas ostatniego zatrzymania - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania podejrzanego, ten w bieliźnie wybiegł na balkon i ślad po nim zaginął. Udało się go jednak zatrzymać na balkonie niższej kondygnacji sąsiedniej klatki schodowej. Później odzyskano również skradzione mienie.

(gra)

Fot. archiwum

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Antek
2016-10-28 20:11:15
Nieeee. Cztery miesiące łapali, ale teraz im się udało. Wcześniej skakał, skakał, skakał i się w tym skakaniu tak wyrobił jak jaka wiewióra. Nie jest łatwo takiego złapać, zwłaszcza uzbrojonym, ubranym policjantom.
4 mies.
2016-10-28 19:43:50
Czyli co, w czerwcu kogoś napadł, szybko sprawdzono, że to on, ale przy próbie zatrzymania tak mocno skakał po balkonach, że odpuszczono. Dopiero teraz, po 4 miesiącach znowu podjęto próbę ujęcia, ale tym razem skuteczną??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA