Niedziela, 14 lipca 2024 r. 
REKLAMA

W Policach też można dzielić się jedzeniem. Jadłodzielnia przy Radzie Osiedla

Data publikacji: 11 stycznia 2022 r. 09:54
Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2022 r. 21:23
W Policach też można dzielić się jedzeniem. Jadłodzielnia przy Radzie Osiedla
Ważne, żeby do tej szafy trafiały produkty, które sami moglibyśmy zjeść, i które nie przekroczyły terminu przydatności do spożycia. Fot. Agnieszka SPIRYDOWICZ  

Jadłodzielnia jest także w Policach. Specjalna szafka do dzielenia się żywnością stoi przy siedzibie Rady Osiedla nr 2 przy ul. Konopnickiej w Policach już od roku.

Można w niej zostawiać produkty i potrawy, których kupiliśmy lub przyrządziliśmy za dużo na własne potrzeby. Można się także poczęstować tym, co zostawił ktoś inny. Tutaj nic się nie zmarnuje.

Ważne, żeby do tej szafy trafiały produkty, które sami moglibyśmy zjeść, i które nie przekroczyły terminu przydatności do spożycia. Powinny być zapakowane lub w pojemnikach. Wyroby własne (np. ciasto lub zupa) trzeba opisać i podać datę przygotowania.

Jadłodzielnia w Policach czynna jest codziennie w godzinach 8-18.

(sag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

No to smacznego ?
2022-01-11 20:36:20
Z tymi starymi "odpadami i resztakami"... nie wiadomo od Kogo i z czego...??
Sukces
2022-01-11 20:17:00
Na miarę 30 lat budowania IIIRP, gratulujemy elitom okrągłostołowym i ich sympatykom z POPiS, totalsow i animalsow i oczywiście czekamy na wielki sukces opery żebraczej WOŚP jak co roku zresztą. By żyło się lepiej, by żyło się lepiej wszystkim...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA