Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

W Pleciudze wszystko gra! [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 13 stycznia 2019 r. 17:38
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:30
W Pleciudze wszystko gra!
 

WOŚP-ową radość słychać w niedzielę od południa w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie. Ten, kto przyjdzie, nie pożałuje. Na scenie do wieczora potrwają koncerty i licytacje. To właśnie tu po południu można było spotkać Łukasza Berezaka, najsłynniejszego wolontariusza Orkiestry ze Szczecina. Łukasz od rana (już po raz siódmy!) kwestował z rodzicami w różnych miejscach, a potem dotarł na licytację przedmiotów do Pleciugi. Wiele z nich sam zdobył i przekazał, by wesprzeć cel 27. finału imprezy.

W Pleciudze przygotowano animacje dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, warsztaty, pokazy, koncerty, występy wokalne. Przed godziną 16 ruszyły tam licytacje, ostatnią zaplanowano na godz. 19. Do zdobycia m.in.: książka „Chłopaki Chojraki” Marcina Prokopa z autografem autora, bluza oraz zdjęcie z autografem od Filipa Chajzera, książka oraz koszulka z autografami podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, koszulka z autografami piłkarzy Pogoń 04 Szczecin Futsal Team, piłka z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin, bluza z Rajdu Dakar, książka i album ze zdjęciami od Rafała Sonika, kubek i koszulka przekazane przez program Szkło Kontaktowe TVN24 , vouchery na zabiegi kosmetyczne, treningi personalne i masaże, kalendarze i gadżety WOŚP.

Po godz. 15 do Pleciugi dotarł Łukasz Berezak z rodzicami. Dla nastolatka i jego rodziny to bardzo ważny dzień. Choć jest ciężko chory, co roku na Finał zbiera wszystkie siły i kwestuje dla Orkiestry, wzbudzając ogromną sympatię.

Finał w Teatrze Lalek Pleciuga organizuje sztab Make it Funky Production.

(gan)

Fot. i film: Anna Gniazdowska

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA