Środa 05 października 2022r. 
REKLAMA

W mieszkaniu trzymał prawie kilogram amfetaminy. W łazience policjanci znaleźli kolejne narkotyki

Data publikacji: 2022-08-10 20:25
Ostatnia aktualizacja: 2022-08-11 15:25
W mieszkaniu trzymał prawie kilogram amfetaminy. W łazience policjanci znaleźli kolejne narkotyki
Fot. policja  

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w wynajmowanym mieszkaniu miał prawie kilogram narkotyków. Po wnikliwym przeszukaniu wszystkich pomieszczeń okazało się, że przechowywał on także inne zabronione substancje.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, udaremnili wprowadzenie narkotyków na czarny rynek. Z ich informacji wynikało, że mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego handluje narkotykami i przechowuje je w wynajmowanym mieszkaniu. Policjanci przeszukali lokal i w jednym z pomieszczeń znaleźli foliowy worek wypełniony białym proszkiem. Po oględzinach substancji okazało się, że to prawie kilogram amfetaminy. Mundurowi sprawdzili także inne pomieszczenia w mieszkaniu i w łazience odkryli dodatkowo 100 sztuk tabletek ecstasy.  

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut dotyczący handlu środkami zabronionymi. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 32-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 

(k)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

abc
2022-08-11 15:15:05
jakby za narkotyki była kara śmierci lub dożywocia to problem sam by się rozwiązał!
Dezor
2022-08-11 07:14:11
O czym to swiadczy że Kaczyński przejal doktrynę mniej niż zero czyli wyprowadzenie Polski z UE. Dostateczny prawniczek został wzorem dla guru PiSu czyzby szef pis postradal rozum dla władzy i dla koryta swojej trzody.
Przestępczość
2022-08-10 23:09:17
Obecnie przestępczość za rządów pseldo Prawa i Sprawiedliwości co maja tylko w nazwie wzrosła o 30 procent chodzi i włamania i kradzieże do mieszkań, domów, sklepów, altanek, domów letniskowych czy napadach rabunkowych. Ogólnie normalni Polacy boja się o swoje bezpieczeństwo. Policja jest tylko na papierze a ta która się pojawia to broni i strzeze tylko jednego opetanego z Żoliborza.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA